Poniedziałek, 17.12.2018

Kino Kobiet i Pozycja Obowiązkowa

  • 16.07.2018, 11:04 (aktualizacja 16.07.2018 14:32)
  • informacja prasowa
Kino Kobiet i Pozycja Obowiązkowa
Podziel się:
ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE KINO KOBIET 18 LIPCA (środa), od godz. 17.30 (Helios Tczew) z przezabawną komedią pt. „POZYCJA OBOWIĄZKOWA”.

Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę i bawcie się świetnie podczas specjalnego wieczoru przygotowywanego specjalnie z myślą o Was!

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Przed Wami szereg atrakcji – od stanowisk partnerskich w holu kina,

przez konkursy o nagrody aż po finał – seans najnowszej komedii z

Diane Keaton w roli głównej. Nie może Was zabraknąć!

 

WSPIERAMY MŁODE MAMY!


Masz ochotę wybrać się na najbliższe Kino Kobiet, ale nie masz z kim zostawić dzieci?

Żaden problem!

Podczas, kiedy Ty będziesz relaksowała się na seansie z przyjaciółkami, dziećmi zajmie się Ola Ziemann prowadząca na co dzień Krainę Jeżyków. We współpracy z Nudoodpornymi Ola przygotowała mnóstwo zabaw – w tym gry ruchowe i zajęcia plastyczne, a wszystko wspierające rozwój Twojej pociechy.

 

  • Kiedy? Dn. 18.07.2018 r. w godz. 17:30 - do ok 21:30 (Kino Kobiet kończy się ok godz. 21:15)
  • Gdzie? Kobieciarnia. Dom Inspiracji ul. Lecha 4/2, Tczew
  • Zapisy i pozostałe informacje? Kraina Jeżyków (poprzez „Wyślij wiadomość”) lub pod numerem tel. 602 667 290 (Ola Ziemann).

Opieka jest osobno płatna. Ilość miejsc jest ograniczona!

A już od godz. 17:30 w holu kina atrakcje dla wszystkich pań:

  • Managerki Avon będą opowiadać o świecie zapachów, dobierać rodziny zapachowe do nastroju, typu pracy i charakteru uczestniczek eventu. Będzie można również wypróbować na sobie najnowsze pomadki Avon i wziąć udział w konkursie na Facebooku okręgu 129 Avon. Więcej szczegółów przy stanowisku partnera.
  • Fanaberia Biżu zaprezentuje fantastyczną biżuterię autorską wraz z nowościami, na jakie mogą liczyć miłośniczki dobrego stylu.
  • Dekoratornia Sielska zorganizuje kreatywne warsztaty, podczas których panie będą mogły stworzyć swoją własną kompozycję kwiatową!
  • Szkoła Policealna Pascal poczęstuje nas słodkościami oraz zaprosi do konkursu przy stanowisku, podczas którego do wygrania będzie aż 6 upominków. Każda pani otrzyma również rewelacyjną kolorowankę antystresową!

Od godz. 18:30 konkursy na sali, podczas których rozdamy blisko 50 nagród!

 

Wśród nich również tradycyjne warunki, podczas których motywem przewodnim będą letnie stylizacje. Zabierzcie więc ze sobą wszystko to, co kojarzy się z plażą, słońcem i wypoczynkiem!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursach? Wypełnić kupon, który otrzymasz przy wejściu do strefy Kina Kobiet w holu kina od godz. 17:30.

OPIS FILMU

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Bilety w sprzedaży! Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).


Do zdobycia podwójne zaproszenie do kina (ZAKOŃCZONE)

Aby mieć szanse zdobyć podwójną wejściówkę należy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie "Z jakim serialem kojarzony jest najbardziej Don Johnson, aktor występujący w filmie Pozycja obowiązkowa" i wysłać odpowiedź na adres [email protected]

W temacie proszę wpisać Kino Kobiet a w treści e-maila prawidłową odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko. Podwójne zaproszenie zdobywa osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź jako dziesiąta. Jedna osoba może zdobyć jedno podwójne zaproszenie i tylko jeden - pierwszy nadesłany adres e-mail brany jest pod uwagę.

O zdobyciu zaproszeń poinformujemy drogą e-mailową.

Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na zbieranie i przetwarzanie przez tczewska.pl danych osobowych w celu rozstrzygnięcia konkursu. Zgoda może być wycofana w każdym czasie przez uczestnika.

Podwójne zaproszenie zdobyła Pani Julia. Gratulujemy, powiadomienie zostało wysłane e-mail'em.

informacja prasowa

Pozostałe