Czwartek, 21.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Rower czeka na właściciela na komendzie. Nie ma odzewu na komunikaty

  • 13.07.2018, 15:22 (aktualizacja 13.07.2018 15:57)
  • KPP w Tczewie
Rower czeka na właściciela na komendzie. Nie ma odzewu na komunikaty KPP w Tczewie
Podziel się:
Oceń:
Dzielnicowy poszukuje właściciela roweru marki McKenzie. 30 czerwca br. mieszkanka powiatu tczewskiego przekazała znaleziony przedmiot tczewskim mundurowym, który został znaleziony przy ul. Topolowej. Do teraz mundurowi poszukują właściciela, którego proszą o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie jest do odbioru rower marki McKenzie. Przedmiot ten odnalazła mieszkanka powiatu tczewskiego 30 czerwca br. na ulicy Topolowej. Rower nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa. Mundurowi proszą o kontakt właściciela z dzielnicowym asp. Damianem Majkowskim pod numerem telefonu 58 – 530 – 81 – 36 lub tel. kom. 571335281.

Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca

Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58 530-82-22 lub alarmowym 997. Możliwy też kontakt mailowy: [email protected]
Zgłaszając się po odbiór należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące.
 

KPP w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe