Czwartek, 21.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Trwają prace remontowe przy ul. Orzeszkowej. Inwestycja zakończy się w październiku

  • 11.07.2018, 09:43
  • (M.M., Urząd Miasta Tczew)
Trwają prace remontowe przy ul. Orzeszkowej. Inwestycja zakończy się w październiku (M.M., Urząd Miasta Tczew)
Podziel się:
Oceń:
Na pierwszych 150 m remontowanej ulicy (od strony ul. Ceglarskiej) wykonane zostały miejsca parkingowe, gotowa jest podbudowa jezdni oraz chodnik wzdłuż bloku.  Przebudowano także wszystkie sieci podziemne na tym fragmencie.

Na dalszym odcinku  jezdni trwają prace związane z układaniem instalacji podziemnych (kanalizacja deszczowa, wodociągowa, teleinformatyczna). Na całej ulicy montowany jest system oświetlenia ulicznego.

Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca

Prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem – nie ma opóźnień. Inwestycja ma się zakończyć w połowie października. Inwestorem jest Gmina Miejska  Tczew (zadanie prowadzi Zakład Usług Komunalnych – Miejski Zarząd Dróg), a wykonawcą firma Ars z Kolnika. Łączna długość remontowanej ulicy to ok. 260 m – od ul. Ceglarskiej do pętli autobusowej przy ul. Konarskiego.
 

(M.M., Urząd Miasta Tczew)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
K. M.
K. M. 12.07.2018, 16:56
Do obserwator
Obserwatorze, ty wyprowadź się na jakąś pustynię i tam zamieszkaj. Tam drzew nie będziesz miał. Będzie ci gorąco, sucho, duszno i bez cienia.
Obserwator
Obserwator 11.07.2018, 14:22
Czy będzie więcej miejsc parkingowych i dla czego przy bloku nr.7 wjazd na parking nie jest bardziej opływowy tylko prosty, który będzie utrudniał wjazd jak wcześniej.Może ktoś zainteresował by się drzewami szpecącymi całe osiedle ,które są przycinane co jakiś czas i na pewno ponoszone są wysokie koszty.Powycinać te szpecące pale i posadzić odpowiedni młody drzewostan, który będzie służył przez wiele lat mieszkańcom osiedla Czyżykowo .
z Czyżykowa
z Czyżykowa 11.07.2018, 20:32
Z czego ty się zerwałeś? Dlaczego, drzewa na Czyżykowie ci przeszkadzają? Drzewa te, co jakiś czas i słusznie, mają przycinane i formowane korony. Po takim zabiegu nie wyglądają najlepiej, ale cięcia mają to do siebie, że szybko następują odrosty i korony się formują. Wszystkie drzewa, tworzą mikroklimat, produkują tlen, pochłaniają kurz, tworzą cień i osłaniają przed wiatrami. Dzięki tym drzewom mamy na Czyżykowie, jak i gdzie indziej kilka gatunków ptaków, które tu gniazdują.Te drzewa mają już około 60 lat. Chcesz je wyciąć i posadzić inne, które za 60 lat będą spełniać taką samą funkcję przyrodniczą. Na lekcje przyrody, to ty nie chodziłeś, bo wagarowałeś. Co bierzesz i i le tego bierzesz, żeby pisać aż takie głupoty? Ponadto jesteś z pewnością po przeszczepie mózgu. Masz przeszczepiony, mózg od owcy. Ogarnij się.
Z Czyżykowa.
Z Czyżykowa. 12.07.2018, 14:09
Nikogo nie obrażałem tym wpisem debilu, a ty zamiast mózgu masz styropian.
K.J.
K.J. 11.07.2018, 11:10
Dlaczego, rozbierany jest nowy chodnik, nie dawno ułożony?! Wyrzucacie w błoto, nasze pieniądze!! To jest marnotrawstwo i niegospodarność!!!!

Pozostałe