Czwartek, 21.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

(ZDJĘCIA) W gminie otwarto piękny teren rekreacyjny. "Będziemy tu mieć miniSopot"

  • 7.07.2018, 17:02
  • Karol Uliczny
(ZDJĘCIA) W gminie otwarto piękny teren rekreacyjny. "Będziemy tu mieć miniSopot" (KU)
Podziel się:
Oceń:
Na takie miejsce mieszkańcy sołectwa Boroszewo w gm. Tczew czekali długie lata. 6 lipca oficjalnie otwarto teren rekreacyjny wokół niewielkiego, jeszcze do niedawna, zupełnie zaniedbanego stawu, z którego dziś można łowić kilka gatunków ryb. To idealne miejsce do spacerów, grillowania oraz rodzinnych pikników, o czym przekonano się podczas piątkowej uroczystości.

Prezentowane na okolicznościowej wystawie zdjęcia przypominały o tym jaki bałagan panował tu jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Dzięki intensywnym pracom klepisko zastąpiła wygodna ścieżka z ławkami, chaszcze i chaotycznie rosnące krzewy – uporządkowane, zielone placyki, a zarośnięty i zamulony zbiornik – urokliwy staw z karpiami, jesiotrami czy sandaczami. Jak poinformowano przybyłych mieszkańców, na tym prace się nie zakończą. W planach jest spory pomost, który jeszcze uatrakcyjni to miejsce. (...)

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Karol Uliczny

Zdjęcia (32)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe