Czwartek, 21.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Walczyło 9 drużyn - w szczypiorniaka grali na piasku

  • 4.07.2018, 10:47
  • red.
Walczyło 9 drużyn - w szczypiorniaka grali na piasku
Podziel się:
Oceń:
Na piaszczystych boiskach Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji w dwóch kategoriach rywalizowano w turnieju piłki ręcznej plażowej.

V Letni Turniej w Piłce Ręcznej Plażowej kobiet i mężczyzn zorganizowany przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zgromadził na starcie 9 zespołów: trzy żeńskie i 6 męskich.

Ładniejsze uczestniczki zmagań zagrały systemem każdy z każdym. Najlepsze okazały się zawodniczki zespołu Damy Radę Albo Nie, które wygrały wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęły zawodniczki zespołu Panda, a trzecie FC Kiwi. W zwycięskiej drużynie Damy Radę Albo Nie wystąpiły: Justyna Wiśniewska, Justyna Szlija, Agnieszka Pielecka, Magdalena Urbańska i Katarzyna Chmielowiec.

Mężczyźni zaczęli rywalizację w dwóch grupach eliminacyjnych. Te, które zajęły trzecie lokaty w grupach później walczyły o piąte miejsce w całym turnieju. Pozostałe, najpierw „na krzyż” zagrały w półfinałach, a później o końcowe lokaty. Wszystkie pojedynki o końcowe miejsca kończyły się seriami rzutów schoot-out, czyli serią akcji, w których bramkarz podawał piłkę do zawodnika biegnącego w kierunku bramki przeciwnika. Ostatecznie najlepsi okazali się BHT Simsonowie, którzy pokonali w finale doświadczoną ekipę 100+. Trzecie miejsce zajęła ekipa Wymyśl Coś, a kolejne: 4. Damy Radę, 5. Tornado Team, 6. Szczypiorki. Wzwycięskiej ekipie BHT Simsonowie grali: Michał Chyła, Bartek Chyła, Paweł Chyła, Adrian Orłowski, Krzysztof Czarnecki i Tomasz Brzoza.

Po zakończeniu rywalizacji trzy drużyny w każdej kategorii otrzymały pamiątkowe medale i drobne nagrody rzeczowe, a zwycięzcy kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali też puchary.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe