Czwartek, 21.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Morskie Święto Ulicy - już dziś w parku za Centrum Kultury i Sztuki. Wszystkie dzieci mile widziane!

  • 15.06.2018, 08:03
  • red.
Morskie Święto Ulicy - już dziś w parku za Centrum Kultury i Sztuki. Wszystkie dzieci mile widziane! Fot. poglądowe
Podziel się:
Oceń:
W czwartek 15 czerwca w godz. 12-16 w parku za Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się coroczne Święto Ulicy, tym razem o tematyce morskiej.

W programie występy artystyczne na scenie: uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, Chóru ze Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Zespołu Fisolki. Zespół Wiecznie Młodzi wraz z dziećmi ze świetlicy Środowiskowej ZM PKPS i uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy zaprezentuje występ artystyczno-taneczny, a szkoła Fontanna Marzeń przygotowała spektakl teatralny.

Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca

Dla dzieci przygotowano: gry, zabawy animacyjne i sprawnościowe, malowanie piaskiem, poszukiwanie pirackiego złota oraz trampolina i dmuchany zamek. Poczęstunek przygotuje Bar Kociewiak, a dzieci otrzymają watę cukrową oraz popcorn. Organizatorzy zachęcają do posiadania przy sobie morskiego akcentu lub przebrania.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe