Piątek, 18.01.2019

Zamknięcie odcinka ul. Gdańskiej przesunięte w czasie. Kiedy nowa organizacja ruchu?

  • 17.05.2018, 16:36
  • red.
Zamknięcie odcinka ul. Gdańskiej przesunięte w czasie. Kiedy nowa organizacja ruchu? (M.M., Urząd Miasta w Tczewie)
Podziel się:
Oceń:
- Z uwagi na zbliżające się zakończenie prac związanych z budową zasadniczej części wodociągu, zgodnie z założonym przez Generalnego Wykonawcę robót - firmę Eurovia Polska S.A. harmonogramem prac, otwiera się front robót dla budowy nowo projektowanych sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej - informuje Miejski Zarząd Dróg w Tczewie.

W związku z tym 21 maja 2018 r. godz. 9 planowane jest wprowadzenie kolejnego etapu zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, która to ze względów bezpieczeństwa zakłada całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego 140-metrowego odcinka ul. Gdańskiej.

Na czas trwania tego etapu robót, organizacja ruchu przewiduje poprowadzenie dwukierunkowych objazdów ulicami Pomorską - Dworcową - Północną lub Aleją Zwycięstwa - ul. Saperską - Jedności Narodu.

Wykonawca przewiduje utrzymanie tego etapu prac w czasie do 2 miesięcy, po czym zadanie inwestycyjne ma wejść w kolejną fazę - przebudowę skrzyżowania ulic Pomorska - Gdańska - Al. Zwycięstwa.

Mapa z zaznaczonym zakresem przebudowy i przebiegiem planowanych objazdów - kliknij tutaj!

red.
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TCZEWIANKA
TCZEWIANKA 17.05.2018, 19:04
TAKIE TRUDNOŚCI

Pozostałe