Czwartek, 17.01.2019

,Budowa domu krok po kroku – szkolenie budowlane w Gdańsku. Bilety od 25 zł

  • 16.05.2018, 15:19 (aktualizacja 17.05.2018 12:04)
  • redakcja
,Budowa domu krok po kroku – szkolenie budowlane w Gdańsku. Bilety od 25 zł
Podziel się:
Oceń:
Budujesz dom lub planujesz budowę? Już 9 czerwca 2018 roku masz okazję odbyć całodniowe szkolenie z budowy domu. W cenie biletu 25 zł możesz uczestniczyć w wykładach, warsztatach murarskich i skorzystać z indywidualnych konsultacji z architektami, konstruktorami, instalatorami i kosztorysantami. Zapisy internetowe dostępne na stronie wydarzenia. Akademia Budowy – największa konferencja budowlana w Polsce

Wydarzenie jest organizowane już od czterech lat w największych miastach kraju. To jedyna konferencja budowlana w Polsce, która ma charakter praktyczny, nie tylko wykładowy. Dzięki wsparciu partnerów (międzynarodowe marki budowlane), bilet na wydarzenie jest bardzo symboliczny. Organizatorzy zapraszają do udziały w Akademii Budowy wszystkie osoby interesujące się budową domu lub już realizujące swoje plany budowlane. Program wydarzenia obejmuje bowiem wszystkie etapy budowy domu: od zakupu działki i wyboru projektu, po wykończenie wnętrz.

Akademia Budowy: data, miejsce i bilety

Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca w Sali BHP przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6 w Gdańsku (Europejskie Centrum Solidarności). Start konferencji przewidziany jest na godzinę 8.30, a zakończenie – na godzinę 16.00. Bilety można nabyć poprzez stronę internetową Akademii Budowy – tutaj.

  • Bilet w cenie 25 zł: uprawnia do udziału we wszystkich wykładach, całodniowych konsultacjach indywidualnych, warsztatach murarskich, losowaniu nagród.

  • Bilet w cenie 50 zł: poza powyższymi zawiera obiad i pakiet dodatków związanych z budową domu o wartości 500 zł.

Dlaczego warto przyjść na szkolenie budowlane?

Poza bezcenną wiedzą wprost od inżynierów, podczas Akademii Budowy będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistami. Przez cały dzień do dyspozycji uczestników będą architekci, instalatorzy, kosztorysanci, konstruktorzy oraz producenci nowoczesnych technologii. Dzięki takiemu spektrum każdy, kto interesuje się budową domu, będzie mógł zyskać porady dostosowane do indywidualnych potrzeb. Czas na rozmowę ze specjalistą nie jest ograniczony – niektóre konsultacje trwają nawet kilka godzin.

Specjaliści pomogą także na życzenie uczestnikom wydarzenia w wypełnieniu dokumentów urzędowych. Dotychczas z opcji konsultacji indywidualnych skorzystało ponad 3000 osób, których opinie można znaleźć na m.in. na Facebooku, blogach autorskich czy forach internetowych.

- Podczas indywidualnych konsultacji nasz zespół projektowy będzie mógł pomóc każdemu z uczestników m.in. w analizie zmian w projekcie, instalacji grzewczej, opracowaniu kosztorysu budowlanego. Skorzystanie z tych porad to oszczędność nawet kilkuset złotych – mówi Mikołaj Bykowski z firmy organizującej Akademię Budowy.

Organizatorzy zachęcają, aby zabrać ze sobą wszelką dokumentację związaną z projektem czy budową, którą posiadamy. Dzięki temu eksperci będą mogli udzielić kompleksowej porady i zanalizować wszystkie możliwości.

Program wydarzenia – jak zbudować dom?

Podczas Akademii Budowy dowiesz się, jak analizować plany miejscowe i warunki zabudowy, aby właściwie dobrać do działki projekt domu. Prelegenci omówią także możliwości zmian w projektach gotowych i ich szacunkowe koszty. Podczas wykładów zostanie poruszona również tematyka obniżania kosztów budowy bez utraty na jakości. Dowiesz się, jaka technologia budowy domu jest najbardziej opłacalna, jakie wybrać materiały budowlane oraz jak wykonać termoizolację dachu. Prelegenci skupią się także na tematyce ogrzewania – zostaną omówione systemy grzewcze tradycyjne i energooszczędne, możliwości wykorzystania pomp ciepła czy rekuperacji i ich opłacalność. Dla osób, które są na etapie wykończenia budynku, pojawią się aspekty związane z montażem i doborem stolarki wewnętrznej, zewnętrznej, bram garażowych oraz pokryć dachowych.

Pomiędzy wykładami organizatorzy przewidzieli także praktyczne warsztaty z murowania ścian. Instruktor zaprezentuje wszystkim zainteresowanym nowoczesną metodę murowania ścian „na sucho”, po czym każdy będzie mógł samodzielnie – pod okiem instruktora – spróbować wykonać fragment ściany.

Organizatorem wydarzenia jest firma zajmująca się sprzedażą projektów domów, garaży i obiektów małej architektury.

 

_redakcja

Zdjęcia (10)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe