Środa, 19.12.2018

Rutkowski szukał nie tylko 15-latki. W Tczewie znalazł m.in. dwie bomby. Jedną pod...

  • 12.04.2018, 08:07
  • Karol Uliczny
Rutkowski szukał nie tylko 15-latki. W Tczewie znalazł m.in. dwie bomby. Jedną pod... Fot. Krzysztof Rutkowski/facebook Odnalezienie zaginionej Marty, to nie jedyny sukces biura detektywistycznego „Rutkowski” na terenie powiatu tczewskiego (zdjęcie poglądowe).
Podziel się:
Oceń:
Szukanie zaginionych osób, skradzionych i wywiezionych na handel pojazdów, a nawet lokalizacja podłożonych w miejscach publicznych ładunków wybuchowych – okazuje się, że pojazdy z logo biura detektywistycznego „Rutkowski” regularnie odwiedzają Kociewie.

W ostatnich tygodniach były poseł Samoobrony częściej pojawia się w mediach z racji przygotowań do ślubu z młodszą o 25 lat Mają Plich, niż za sprawą głośnych akcji i zatrzymań. Plotkarskie portale jak zawsze chętnie biorą na warsztat barwne życie szeryfa znad Wisły. W ostatnich tygodniach rozpisywały się o nim także lokalne media. Chodzi o sprawę odnalezienia zaginionej 15-latki z Subkowych. Dziewczyna uciekła z domu ze znacznie starszym mężczyzną. Zakochani ukryli się w Szczecinie. Tam odnaleźli ich agenci biura.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Dwie bomby

Spektakularnych działań prowadzonych przez Rutkowskiego i jego ludzi (formalnie biuro prowadzi przyszła małżonka) było na terenie powiatu tczewskiego więcej. Najpoważniejszym było odnalezienie bomb podłożonych w tym samym czasie, w dwóch różnych lokalizacjach, na terenie Tczewa. Działania prowadzono w 2005 r. Agenci biura prowadzili akcję we współdziałaniu z Komendą Powiatową Policji w Tczewie oraz grupą antyterrorystyczną Komedy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Zakończyła się sukcesem.

- Działania, które były prowadzone przez nas na terenie Tczewa, miały na celu wykrycie dwóch ładunków bombowych. Jeden z nich został położony przy skrzynkach pocztowych przy drodze krajowej nr 91. Drugi ładunek bombowy, bardzo poważny, znajdował się przy jednej z agencji towarzyskich – mówi Krzysztof Rutkowski. - Dostaliśmy informację na temat zagrożenia, która została przez nas zweryfikowana i sprawdzona. Następnie dokładnie wskazaliśmy, gdzie te bomby się znajdują. Dzięki temu nie doszło do nieszczęścia. (...)

Karol Uliczny

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
007
007 12.04.2018, 14:59
...i co ?! znaleźli bomby, a media milczały i nadal milczą ?! :) :) ten człowiek z kwadratowa głowa nadaje się kabaretu...
Ja
Ja 12.04.2018, 09:55
Raczej Czarlin nie Subkowy
Aga
Aga 12.04.2018, 08:21
SUBKOWY SUBKOWY SUBKOWY

Pozostałe