Czwartek, 17.01.2019

Mieszkańcy Suchostrzyg łatwiej dojadą do Gdańska. "50" przedłuża dotychczasowe kursy

  • 11.04.2018, 07:54 (aktualizacja 11.04.2018 08:00)
  • Karol Uliczny
Mieszkańcy Suchostrzyg łatwiej dojadą do Gdańska. "50" przedłuża dotychczasowe kursy
Podziel się:
Oceń:
Obsługująca Tczew linia nr 50 wydłużyła część swoich kursów. Szczególnie zadowoleni mogą być mieszkańcy Suchostrzyg.

Dobre wieści dla podróżujących do Gdańska. 9 kwietnia br. popularna linia nr 50 obsługiwana przez spółkę Arriva RP wydłużyła część swoich kursów. W określonych godzinach (wyszczególnionych w nowym rozkładzie jazdy) autobusy wyjeżdżają z przystanku na Suchostrzygach, a zakończą swój bieg pod Politechniką Gdańską we Wrzeszczu.

- Chcemy jak najlepiej dostosować się do tego czego potrzebują nasi pasażerowie, zapewnić bezpośrednie, komfortowe połączenia w te miejsca gdzie najczęściej podróżują - mówi Joanna Parzniewska, rzecznik prasowy Arriva RP Sp. z o.o. - Mając to na uwadze przedłużyliśmy linię do os. Suchostrzygi i nasze autobusy do Gdańska będą się teraz zatrzymywać na następujących przystankach: Żwirki/Jagiełły, Jagiellońska/Wigury, Jana Pawła, Wojska Polskiego/Saperów – to nowe przystanki, oraz Dworzec PKP (jako Dworzec Autobusowy), Gdańska/Urząd Skarbowy, Al. Solidarności.

Z Tczewa do Gdańska łącznie kursować będzie z nowych przystanków 29 połączeń w ciągu tygodnia, a z dworca 57. Do Politechniki Gdańskiej w tygodniu wydłużonych zostanie 11 połączeń co godzinę, od godz. 5 do 15, zaś w weekendy 7.

Arriva wprowadza również bilet 3-dniowy, umożliwiający dowolną liczbę podróży w przeciągu 3 dni.

Karol Uliczny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
123
123 13.04.2018, 14:29
A gdzie nowy rozkład jazdy.

Pozostałe