Czwartek, 17.01.2019

Jak wykorzystać reklamę przy użyciu liter z styroduru?

  • 3.04.2018, 13:20 (aktualizacja 03.04.2018 13:27)
  • artykuł sponsorowany
Jak wykorzystać reklamę przy użyciu liter z styroduru?
Podziel się:
Litery ze styroduru należą w ostatnich kilku latach do jednych z najczęściej zamawianych nośników reklamy. Sięgają po nie coraz powszechniej przedsiębiorcy z różnego rodzaju branż i gałęzi przemysłu, dostrzegając szereg zalet w stosunku do alternatywnych i konkurencyjnych form promocji prowadzonej działalności gospodarczej.

W ślad za zwiększonym zainteresowaniem tego rodzaju produktami zwiększa się także ich różnorodność, a także wzrasta dostępność. Jakie czynniki sprawiają, że to właśnie ta forma reklamy zyskuje na popularności? Doszukać się może wielu zalet, które wpływają na taki stan rzeczy. Do najważniejszych z nich należą bez wątpienia stosunkowo niskie koszty wytworzenia tego nośnika, a także prosty montaż. W znacznym stopniu przekłada się to także na szybki czas realizacji poszczególnych zamówień, dzięki czemu zlecone do wykonania produkty możemy odebrać nawet po kilku godzinach od złożenia zapotrzebowania. Bynajmniej jednak na tym nie kończy się lista atutów liter ze styroduru.

Swoją popularność zawdzięczają one przede wszystkim atrakcyjnemu wyglądowi i formie, który pozwala na ich wykorzystanie w każdym w zasadzie miejscu. Nieważne, czy będzie to nowoczesny biurowiec czy też przestrzenie nawiązujące do jednego z historycznych stylów architektonicznych. Znaczna swoboda w zakresie formy, kształtu oraz kolorów liter wykonywanych z tego materiału pozwalają na ich dostosowanie do wystroju wszystkich z możliwych wnętrz oraz elewacji zewnętrznych. Co wymaga podkreślenia – litery ze styroduru wykonywane mogą być w zasadzie w nieograniczonych wariantach kolorystycznych. Jedynym czynnikiem ograniczającym pozostaje wyobraźnia osoby składającej zamówienie. Litery malowane są na dowolny kolor występujący w palecie kolorystycznej RAL. Wykorzystywane do ich malowania farby są z kolei wyjątkowo odporne na oddziaływanie i niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, takich jak niesprzyjające warunki atmosferyczne, opady, niskie temperatury, a także promieniowanie słoneczne. Wszystko to sprawia, że opisywany nośnik reklamy wykorzystywany być może przez dłuższy okres czasu bez uszczerbku dla jego estetycznych i wizualnych walorów.

Omawiając zalety liter ze styroduru nie można też pominąć tego, że pozwalają one na wykonywanie nośników reklamy o w zasadzie nieograniczonych wymiarach i formach. Do ich produkcji wykorzystuje się niezwykle precyzyjne plotery tnące, które pozwalają odwzorować projekty graficzne nawet co do milimetra. Także w sytuacji, gdy potrzebujemy reklamy o znacznych wymiarach, litery ze styroduru sprawdzać się będą w tej roli znakomicie. Nawet wówczas, gdyby ograniczać nas miały wymiary materiału używanego do wykonywania nośnika, możliwe jest połączenie poszczególnych elementów i zespojenie ze sobą, pozwalające na uzyskanie jeszcze większych rozmiarów reklamy. Łączenia elementów nie są widoczne dla odbiorców reklamy z uwagi na to, że są one skutecznie maskowane na etapie pokrywania nośników reklamy farbą, przy pomocy której maluje się litery na wybrane uprzednio kolory.


Więcej na: http://www.kasetony-reklamowe.com/pl/produkt/11-litery_i_znaki_ze_styroduru

artykuł sponsorowany

Pozostałe