Piątek, 18.01.2019

Geometria robi wielką karierę we wnętrzach!

  • 16.03.2018, 14:13 (aktualizacja 06.07.2018 00:17)
  • artykuł sponsorowany
Geometria robi wielką karierę we wnętrzach!
Podziel się:
Widać bardzo wyraźnie, że motywy florystyczne na dobre rozgościły się w świecie aranżacji wnętrz. Nic nie wskazuje na to, by owa sytuacja miała się w najbliższym czasie zmienić. I bardzo dobrze, bowiem tego typu printy są szalenie nowoczesne, pełne niesamowitego czaru, pozwalają na to, by zwyczajne zupełnie pomieszczenie mogło się niewielkim kosztem zamienić w najprawdziwszą oazę piękna i wyjątkowości. W jakich wydaniach możemy je obserwować?

Stylowo, czyli geometrycznie

Widać bardzo wyraźnie, że tego typu modele zadomowiły się nie tylko w polskich mieszkaniach oraz domach, bardzo dobrze radzą sobie bowiem także w przestrzeniach biurowych, w butikach, sklepach i gabinetach. Występują pod bardzo różnymi postaciami, czasami jest to dekoracyjna poduszka na sofie jako niezwykle interesujący element ozdobny, innym razem natomiast drukowane obrazy sprawdź na fototap.pl/obrazy. Niezależnie jednak od tego, na jakie rozwiązanie się decydujemy, powinniśmy pamiętać o tym, jak wiele pomieszczeń w naszym domu możemy dzięki temu odmienić na lepsze. Obrazy drukowane na płótnie znakomicie bowiem sprawdzą się zarówno w rodzinnym pokoju dziennym, jak i w kobiecej sypialni bądź też kolorowej jadalni. Znakomicie ozdobią także przedpokój i sprawią, że stanie się on wspaniałą wizytówką całego domu bądź też mieszkania. Dobrze pomyśleć także o wzorach geometrycznych w gabinecie przeznaczonym do pracy, na pewno sprawią bowiem, że będzie on niezwykle nowoczesny i stylowo.

obrazy-drukowane-fototap_pl-2.jpg

Co z kolorystyką?

W tym przypadku każdy kupujący musi samodzielnie zdecydować, czy w jego przypadku lepszym rozwiązaniem będą modele jasne czy też coś z ciemnej gamy kolorystycznej. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że te pierwsze potrafią optycznie powiększyć przestrzeń, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich pomieszczeń.

W jakiego typu wnętrzach motywy geometryczne najlepiej się sprawdzą?

Ponieważ jest to kwintesencja nowoczesności, na pewno będą znakomitym rozwiązaniem w przestrzeniach loftowych bądź też industrialnych. Świetnie uzupełniały będą ową stylistykę, wpisując się w nią w 100%. Okazuje się jednak, że także w klasycznie urządzonym pokoju dziennym bądź też sypialni tego typu egzemplarze znajdą dla siebie miejsce. Geometryczne printy to świetny wybór!

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe