Czwartek, 13.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Mieszkaniec powiatu tczewskiego wszczął awanturę w pociągu. "Nie kupił biletu, był wulgarny"

  • 8.03.2018, 14:11
  • KPP w Tczewie
Mieszkaniec powiatu tczewskiego wszczął awanturę w pociągu. "Nie kupił biletu, był wulgarny"
Podziel się:
Oceń:
Tczewscy policjanci zatrzymali 49-latka, który awanturował się w pociągu oraz był poszukiwany. Mężczyzna został skazany przez sąd za kradzież i nie stawił się do aresztu śledczego. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a następnie zostanie przekonwojowany i osadzony w areszcie śledczym.

8 marca br. o godz. 0.10 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w pociągu relacji Kołobrzeg-Przemyśl.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

- Interweniujący funkcjonariusze na dworcu PKP w rozmowie z kierownikiem pociągu ustalili, że podróżujący mężczyzna nie kupił biletu oraz zachowywał się agresywnie i wulgarnie - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy KPP w Tczewie. - W trakcie legitymowania 49-latka okazało się, że jest poszukiwany.

W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec powiatu tczewskiego jest poszukiwany nakazem doprowadzenia wystawionym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe. Za popełnione przestępstwo kradzieży gdański sąd skazał mężczyznę na 119 dni pozbawienia wolności. 

Zatrzymany przez policjantów został doprowadzony do komendy i jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

KPP w Tczewie

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe