Czwartek, 13.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Nowa Dacia Duster. Poczuj zew przygody

  • 9.03.2018, 22:00 (aktualizacja 15.03.2018 18:40)
  • artykuł sponsorowany
Nowa Dacia Duster. Poczuj zew przygody
Podziel się:
Nowa Dacia Duster jest wszędzie w swoim żywiole. Nowoczesna sylwetka oraz nowy kolor nadwozia Orange Atacama nie pozostawiają nikogo obojętnym. Pełna wyrazu osłona chłodnicy i charakterystyczny układ świateł przyciągają wszystkie spojrzenia. Każdy element świadczy o tym, że została stworzona do przygody. Boczne osłony ochronne oraz przednia i tylna osłona podwozia mówią same za siebie: Nowa Dacia Duster pokona każdą drogę i każdy szlak!

 

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Przed Dusterem wszystkie drogi stoją otworem

Strome wzniesienia, ostre zjazdy, przeszkody terenowe... Nową Dacią Duster dotrzesz, dokąd tylko zechcesz. Zwiększony prześwit, solidne zawieszenie i napęd 4×4 zapewniają doskonałe możliwości terenowe. Dający poczucie pewności i nieustępliwy – Twój SUV zaprasza Cię do odkrywania nowych horyzontów. Bez obaw możesz nim zjechać z utartych szlaków. Czy na oznakowanej drodze, czy w nieznanym terenie Nowa Dacia Duster jest zawsze odpowiednio przygotowana: system wspomagania ruszania pod górę (HSA) pozwoli Ci podjechać nawet pod najbardziej strome stoki, a system wspomagania zjazdu ze wzniesienia (HDC) zapewni utrzymanie bezpiecznej prędkości podczas zjazdu. Czasami trudno jest dostrzec wszystko, dlatego system Multiview Camera ułatwi Ci poruszanie się po bezdrożach, pomagając na czas wykryć wszelkie dziury, kamienie i małe przeszkody.

Miasto też należy do Dustera

W mieście nic nie zatrzyma Nowej Dacii Duster: elektryczne, zmienne wspomaganie kierownicy ułatwi Ci prowadzenie, system monitorowania martwego pola (BSW) zadba o Twoje bezpieczeństwo, a system Multiview Camera uprości manewry parkowania. Automatycznie włączane światła, automatyczna klimatyzacja oraz system multimedialny Media Nav Evolution są zawsze do Twojej dyspozycji. Nowa Dacia Duster zadba o Twój komfort: regulowane siedzenia, starannie wykończona tapicerka, system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania silnika… Wszystko jest doskonale przemyślane! Nowa Dacia Duster dostosowuje się do wszystkich Twoich podróżniczych fantazji. Liczne możliwości zmiany konfiguracji wnętrza pozwalają urządzić kabinę zgodnie z Twoimi potrzebami i zabrać wszystko, co niezbędne na weekendowy wypad za miasto czy też wędrówkę po mieście i zakupy. Składana w układzie 1/3-2/3 tylna kanapa, znaczna objętość bagażnika i liczne schowki czynią z niej samochód gotowy do nawet najbardziej nietypowych wypraw. Posiadanie Dacii daje pewność dokonania właściwego wyboru. To postawienie na wysoką jakość, niezawodność i oryginalną stylistykę, jak również na wysoki komfort i – co szczególnie istotne – na uczciwą cenę. To możliwość zakupu nowego samochodu, w pełni odpowiadającego Twoim potrzebom i pragnieniom. Z Dacią możesz wybrać się, dokąd tylko zechcesz, i robić, co tylko zapragniesz.

Dni otwarte Dacii Duster

W dniach 10-17 marca przyjdź do salonów Legendarnej Gościnności Renault Adamowscy w Starogardzie Gdańskim (ul. Zblewska 33) i Grudziądzu (Szosa Toruńska 29A) na dni otwarte Nowej Dacii Duster. Wyraź siebie poprzez Nową Dacię Duster. Go Duster!

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (3)


Pozostałe