Te koty to "cwaniacy i pozerzy". Zabawny apel na korytarzu jednej ze szkół

  • 24.01.2018, 14:20
  • (MW)
Te koty to "cwaniacy i pozerzy". Zabawny apel na korytarzu jednej ze szkół (MW)

Podziel się:

Oceń:

Prosimy nie dokarmiać kotów. To są koty szkolne zażywające spacerów, poza tym to cwaniacy, pozerzy i prosidełka” - od grudnia ub. r. taka informacja widnieje na korytarzu jednej z niepublicznych tczewskich szkół.

Okazuje się, że kocie gwiazdy są ulubieńcami uczniów i nauczycieli. Nie ma osoby, która choć raz nie miała na kolanach Salwadora czy Balbiny? Kotki są przyjacielskie, witają uczniów oraz nauczycieli, po czym odprowadzają ich do sal. 

Kotki są nakarmione, więc dodatkowe kuszenie ich kanapkami, może niekorzystnie odbić się na ich zdrowiu. Stąd nietypowy apel. Uczniom nadal trudno powstrzymać chęć podzielenia się małym co nieco, bo samemu tak jeść… to nie smakuje. Co, na tak mocne słowa, sami zainteresowani? Nie wiadomo. Może nie będą już tak ochoczo witać szkolnych gości. Salwador jak na kocura przystało pójdzie swoimi ścieżkami, a Balbina, jak to kobieta, pewnie strzeli focha. Na razie obserwacja trwa. 
 

(MW)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tina
Tina 22.05.2018, 08:53
Bardzo pomysłowe ogłoszenie ! Brawa dla szkoły za taką postawę wobec zwierząt !!!!!!!!!

Pozostałe