Czwartek, 13.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

(SONDA) ROK DO WYBORÓW - PnP, PiS, PO? Na który komitet oddałbyś głos w wyborach do Rady Miasta Tczewa?

  • 8.11.2017, 10:52 (aktualizacja 08.11.2017 12:47)
  • Karol Uliczny
(SONDA) ROK DO WYBORÓW - PnP, PiS, PO? Na który komitet oddałbyś głos w wyborach do Rady Miasta Tczewa?
Podziel się:
Oceń:
Do wyborów pozostał okrągły rok! W listopadzie 2018 r. wybierzemy nowe władze - naszych przedstawicieli w organach samorządu, którzy będą decydować o wysokości podatków, wyglądzie naszych osiedli, realizowanych inwestycjach drogowych.

Na naszej stronie rusza sonda, w której można oddać głos na stowarzyszenie lub partię, startujące w wyborach do Rady Miasta w Tczewie. Wśród zaproponowanych komitetów wyborczych można wybierać z: Porozumienia na Plus, Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, Inicjatywy Samorządowej, Kociewskiego Klubu Regionalnego oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Głosowanie potrwa do 3 grudnia br. - Następnie opublikujemy i skomentujemy wyniki końcowe.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Karol Uliczny

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian
Marian 13.11.2017, 09:43
Nigdy sondaż nie będzie wiarygodny, dopóki nie będzie możliwości wpisania innego kandydata czy ugrupowania niż podane przez organizatora sondażu. A w takim przypadku sondaż jest śmieszny.
kuba
kuba 9.11.2017, 20:42
Mam wielką nadzieję na zmiany w Tczewie. W innych miastach podobnej wielkości widać duże inwestycje i zmiany na lepsze, wystarczy się przejechać po Polsce żeby zobaczyć różnicę. W okresie urzędowania obecnego prezydenta, inwestycje i zmiany są naprawdę niewielkie, z kontraktami za ogromne sumy, nie adekwatnymi do wartości inwestycji. Tczew nie jest biednym miastem. Biorę pod uwagę fakt, że wpływy do budżetu miasta są od wielu dużych firm i fabryk z okolic. Wystarczy uczciwie i rzetelnie zarządzać wydatkami. Dziwi mnie zadowolenie mieszkańców z obecnej władzy. Ludzie boją się zmian, jednak nigdy nie będzie lepiej, jeśli nadal będziemy głosować na te same twarze, będące u władzy (i układach) od wielu lat.
NM
NM 9.11.2017, 12:19
Z Porozumienia na Plus tylko Mirosław Augustyn. Od lat w polityce, wiarygodny, szanujący ludzi, przyzwoity człowiek
Paweł
Paweł 8.11.2017, 16:45
A gdzie opcja żaden z powyższych? Nie uwzględnili Państwo innych komitetów i partii. Słabo.
Za Tczewem sercem
Za Tczewem sercem 8.11.2017, 16:34
Oj dobrze patrzcie. Kto z .N wystartuje jako .N czy PnP...
alex
alex 8.11.2017, 15:36
Co to jest to pierwsze? Nowy twór przedwyborczy?
ff
ff 8.11.2017, 13:30
na zaden

Pozostałe