Czwartek, 13.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Tczewscy karatecy wracają z Teneryfy z tarczą. Miłosz Sabiecki piąty na świecie!

  • 31.10.2017, 17:19
  • Opr. (KU)
Tczewscy karatecy wracają z Teneryfy z tarczą. Miłosz Sabiecki piąty na świecie!
Podziel się:
Oceń:
Za nami Mistrzostwa Świata w Karate WKF, które w minionym tygodniu odbywały się na Teneryfie. Przedstawiciele tczewskiego klubu w reprezentacji Kadry Polski, Miłosz Sabiecki i Natalia Kuzioła, wrócą do domu bez medalu, ale na pewno z tarczą.

Miłosz to już znana postać w światowym karate i na światowym poziomie przebiegały jego walki: 1-0 z reprezentantem Kosowa, 3-1 z zawodnikiem z Izraela oraz 0-2 z Kazachem Baitureyew Yerkinbekiem, który później został mistrzem świata. W repasażach tczewianin z SKK Senshi zostawił w pokonanym polu reprezentanta Czech 3-0, utytułowanego Hiszpana Alberto Moreno Jimeneza 4-3, zaś w walce o brązowy medal musiał uznać wyższość reprezentanta Japonii Minami Yunosuke, brązowego medalisty mistrzostw świata z roku 2015 z Indonezji (0-2). Ostatecznie Miłosz zajął 5. Miejsce.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Z kolei Natalia Kuzioła zaliczyła wyśmienity debiut na mistrzostwach, pokonując w doskonałym stylu 8-0 zawodniczkę Irlandii Pn. Następnie musiała uznać wyższość Portugalki Tani Barbados, późniejszej zdobywczyni brązowego medalu na tych zawodach.

Opr. (KU)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe