Czwartek, 21.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Klasa VIII d z tczewskiej "dwójki" spotkała się po 32 latach! Przyjechali prawie wszyscy...

  • 29.09.2017, 08:19
  • Karol Uliczny
Klasa VIII d z tczewskiej "dwójki" spotkała się po 32 latach! Przyjechali prawie wszyscy...
Podziel się:
Oceń:
Zaprosili wychowawczynię, postarali się o przyjazd trenera, namówili przyjaciół ze szkolnych ław - wszystko po to, by na kilka chwil wrócić do czasów niezapowiedzianych kartkówek, szalonych zabaw na przerwach i wspólnych treningów.

32 lata po opuszczeniu murów Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2, uczniowie klasy VIII d znów usiedli obok siebie, przypominając uśmiechy osób, z którymi przyszło im dzielić ławki, strach w oczach kolegów wywoływanych do tablicy, a może i spojrzenia pierwszych w życiu sympatii...

W Restauracji Kanion spotkało się 24 z 28 uczniów klasy sportowej o profilu piłka ręczna. Takiego wydarzenia nie mogła opuścić wychowawczyni grupy, emerytowana nauczycielka j. polskiego.

- Byłam bardzo zaskoczona, gdy dostałam zaproszenie - mówi Danuta Hebel, wychowawczyni VIII d z roku 1985 r. (...)

Karol Uliczny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
alicja
alicja 8.10.2017, 07:15
Zabraklo tomka cermana,on wyjechał na kurkową na wakacje!

Pozostałe