Środa, 21.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

Duży pożar w Międzyłężu. Spłonął dach wiekowej kamienicy! W sobotę znów interweniowała straż

  • 17.03.2017, 13:02 (aktualizacja 20.03.2017, 07:59)
  • (red.)
Duży pożar w Międzyłężu. Spłonął dach wiekowej kamienicy! W sobotę znów interweniowała straż
Podziel się:
Oceń:
Jak informują przedstawiciele straży pożarnej w miejscowości Międzyłęż (gm. Pelplin) spłonął dach jednego z domów wielorodzinnych. Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży. Budynek zamieszkiwały cztery rodziny.

Słup dymu widoczny był z daleka. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. St. kpt. Zbigniew Rzepka przekazał z miejsca zdarzenia, że trzy osoby opuściły obiekt przed przybyciem jednostek ratowniczo-gaśniczych. 

Aktualizacja, godz. 14.00:

Sytuacja na miejscu została opanowana. Ogień ugaszono. Do zdarzenia doszło ok. godz. 12.00. W trakcie akcji pracowało sześć zastępów gaśniczych, dwa samochody operacyjne, użyto dwóch podnośników oraz jednej drabiny.  

Aktualizacja: sobota, godz. 15.00

Jeden zastęp straży interweniuje w związku z ponownym pojawieniem się dymu w zniszczonym wnętrzu kamienicy. Po wczorajszym zdarzeniu powiatowy inspektor nadzoru budowlanego zadecydował o wyłączeniu obiektu z użytkowania. Po akcji gaszenia dachu zniszczone są jego drewniane stropy. 

(red.)

Zdjęcia (1)

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pamela Rosa
Pamela Rosa 01.05.2019, 00:28
Czy potrzebujesz pilnie ***? Czy jesteś w kryzysie finansowym? Nie martw się więcej, ponieważ rozwiązanie jest tutaj. Skontaktuj się ze mną już dziś w sprawie wszelkiego rodzaju pożyczek w [email protected] lub co się ze mną dzieje na +16043053625
Marcus Foster
Marcus Foster 03.04.2019, 13:07
Jesteśmy chrześcijańską organizacją, która pomaga ludziom w potrzebie pomocy finansowej. Więc jeśli przechodzisz trudności finansowe lub masz kłopoty finansowe i potrzebujesz środków na założenie własnej firmy, spłacenie rachunków, skontaktowanie się z nami teraz, oferujemy tutaj wszelkiego rodzaju ***, oferujemy 3% kredytu rocznie bez stresu, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

Obecnie obowiązuje oferta *** 3%
Adrian Bayford
Adrian Bayford 19.02.2019, 10:03
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? oferujemy pomoc finansową z kontem o stopie procentowej 2% po więcej szczegółów ([email protected])
JOHN JACOB
JOHN JACOB 18.02.2019, 17:14
Witaj, czy jesteś biznesmenem czy kobietą? Czy potrzebujesz pilnej ***? Czy Twoja firma lub projekt wymaga finansowania lub potrzebujesz pieniędzy na zakup domu lub samochodu ?. Czy tak trudno jest uzyskać *** od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych? Jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", radzę skontaktować się z Globalną Firmą Finansową ([email protected])
 
Global Finance Firm jest globalną organizacją pożyczkową, której celem jest udzielanie szybkich, zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych osobom fizycznym i firmom po dotowanej stopie procentowej. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które napotykają trudności finansowe na całym świecie. Zgłaszając się do nas, składasz wniosek do zaufanej firmy, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zaopiekujemy się tobą przez cały proces.

OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE USŁUG KREDYTOWYCH

Aby dowiedzieć się więcej o Global Finance Funding, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub poniższego numeru WhatsApp.
Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: (+17722073517)

Czekamy na wiadomość od Ciebie tak szybko, jak to możliwe.
Adrian Bayford
Adrian Bayford 13.02.2019, 17:20
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? oferujemy pomoc finansową z kontem o stopie procentowej 2% po więcej szczegółów ([email protected])
Philip Mark
Philip Mark 12.02.2019, 19:56
Philip Mark *** firma, Inc.

Jesteśmy prywatnymi międzynarodowymi kredytodawców pieniądze. Oferujemy
Różne *** na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3%
Każdego roku. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych
Komercyjnych portfeli inwestycyjnych, które stanowią naszą bezpośrednią
Są.

MAMY UGRYZIONY FOLGERS ARTEN Z DARLENE BEZ CELOWNIKA DO 3% ZINES
* *** osobiste * *** biznesowe * *** inwestycyjne * *** samochodowe
* Kredyt studencki * pożyczka na farmę * dom ***

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę podać krótki czas
Następujące informacje do zarządzania pocztą elektroniczną:
Philipmark***[email protected]
Nazwa
Kraju
Telefon
* Wymagana ilość:
* Termin ***:
Mr Ryan
Mr Ryan 27.06.2018, 09:28
Jest to otwarte zaproszenie do przyłączenia się do iluminatów i zdobywania bogactwa i bycie sławnym w życiu.
Żyj tym życiem, któremu tak bardzo chcesz. Czego potrzebujesz? Czy jesteś bankierem, prawnikiem, inżynierem, zielarzem,
wykładowca, profesor, człowiek biznesu lub kobieta, aktor, aktorka, kierowca,
student, praca w lotnictwie, marynarka wojenna, praca jako nauczyciel, muzyk, czy jesteś politykiem. Kimkolwiek jesteś.
Czy szukasz bogactwa,
sława, moce czy coś, czego pragniesz w życiu? Nasza koalicja jednoczy wszystkich polityków, religijnych i
położenie geograficzne dla dalszego rozwoju dobrobytu człowieka
gatunek jako całość. Dołączając do tego społeczeństwa, będziesz mógł awansować na najwyższe stanowiska według swojego
pragnienie w Twojej dziedzinie interesów, możesz mieć pierwszą wypłatę w wysokości do 100 000 $
otrzymasz zarówno ochronę fizyczną, jak i duchową.
Oto okazja, aby zmienić swoje życie na lepsze,
przyłącz się do braterstwa illuminati i spełnij wszystkie swoje pragnienia i życzenia. Aby dołączyć i zacząć,
skontaktować się z świętym agentem na Whatsapp +19495491081 lub e-mailem [email protected]
Derek Douglas
Derek Douglas 16.02.2018, 10:23
cześć

     Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki na zakup nowego domu lub na inwestycje, czy potrzebujesz szybkiej pomocy finansowej przy niskim oprocentowaniu 3%? spłacić nieuregulowane rachunki? Czy zostałeś odrzucony przez tak wiele banków?

  Czy potrzebujesz finansowania, aby rozwinąć działalność? finanse osobiste z powodów osobistych? jesteśmy zobowiązani do rozwiązywania wszystkich problemów finansowych.

skontaktuj się z nami teraz. E-mail: [email protected]

Oczekuj na twoją pocztę.
Twój,
Derek Douglas
[email protected]


Czy potrzebujesz pomocy finansowej?
Robert Benson
Robert Benson 16.01.2018, 08:28
Czy potrzebujesz dobrze poświadczonej pożyczki, aby uregulować dept, spłacić rachunki lub rozpocząć nowy biznes, w tym rozszerzenie działalności, jeśli tak, skontaktuj się z nami teraz 24 godziny zatwierdzenia. Email: [email protected]
annabella
annabella 08.11.2017, 19:31
Dziękuję wszystkim, którzy dali mojej firmie dobrą wiarygodność w zakresie finansowania. Naszym celem jest pomoc osobom o niskich stopach procentowych w wysokości 3%. Chcę korzystać z tego medium, aby poinformować wszystkich, którzy potrzebują jakiegokolwiek finansowania kredytowego, prosimy o kontakt z następującymi szczegółami.
email: [email protected]
bdsfn.com@gmail.com
[email protected] 01.11.2017, 18:21
UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

If you are in need of some financial support and you can pay back the loan at a given period.? *Need 100% financing contact Email : ([email protected] )
([email protected])
([email protected])
What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email
us today via email:([email protected])

For more details :Email : [email protected]
Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Have you applied for loan online before (yes or no)
Email : [email protected]
Emaill: [email protected]
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova
Gloria
Gloria 22.10.2017, 21:48
witam, moi ludzie są w kryzysie finansowym i potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki i założyć firmę? tutaj pojawia się odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś mam pożyczkę w kwocie 58.000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene i chcę szybko wykorzystać tę okazję, aby powiedzieć wszystkim, że Stella Rene jest prawdziwą i legitymizuje się, kiedykolwiek zażądała Ty i w ciągu godziny otrzymasz odpowiedzi na problem finansowy i zauważ, że Stella Rene jest jedyną osobą, na którą możemy ufać, a teraz jestem szczęśliwa dzisiaj, więc skontaktuj się z nią dziś na ten e-mail poniżej {[email protected]} ona jest jedyną osobą, która może pomóc Ci wyemitować kryzys pożyczki i dzisiaj ja i moja rodzina są bardzo szczęśliwi, ponieważ również wyczyszczono zadłużenie bankowe, więc skontaktuj się z nią dzisiaj i czekam tu na twój rodzaj odpowiedzi dziś.

Gloria


lissa
lissa 12.10.2017, 06:19
Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki? lub
Potrzebujesz pieniędzy na inwestycje, jest to miejsce do sfinansowania. zainteresowanie
Czy wynosi 3%.
Skontaktuj się z nami przez e-mail pod adresem [email protected]
Eva
Eva 02.09.2017, 22:59
Dobry dzień moi ludzie, czy szukasz pożyczki odkąd ?? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas tutaj, Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju, szukałem pożyczki odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i otworzyłem interes, zostałem oszukany moimi fałszywymi pożyczkodawcami do dziś, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdzam i wyłożyłem kwotę 45 milionów dolarów pożyczki bez stresu, a teraz jestem tutaj na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewni i gwarantują, bo dzisiaj jestem szczęśliwa, że ​​wreszcie dostałem szansę na zdobycie pożyczkę dziś i skontaktuj się z e-mailiem pod adresem {[email protected]}, ponieważ pomogły również wiele z innych krajów.

Eva
Christina Barthel
Christina Barthel 23.08.2017, 00:46

Czy potrzebujesz wsparcia finansowego? Czy myślałeś o pożyczce? Obecnie oferujemy pożyczki długoterminowym i krótkoterminowym grupom docelowym. Możemy pomóc w pożyczce z bardzo niską stopą procentową. Skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected]

Christina Barthel
Dzięki.
(C) 2017

Pozostałe