[SONDA] Zdrowia, zgody, pracy - czego życzą sobie tczewianie w 2017 r.?

  • 10.01.2017, 07:55 (aktualizacja 02.03.2017, 10:43)
  • (MD)
[SONDA]  Zdrowia, zgody, pracy - czego życzą sobie tczewianie w 2017 r.?

Podziel się:

Oceń:

Zapytaliśmy mieszkańców Tczewa, czego życzą sobie i innym w 2017 r. Pragną tego, czego każdy: zdrowia, szczęścia, pracy i troszkę... grubszych portfeli.
- Danuta Tryba
Tak jak chyba każdy, w 2017 r. życzę sobie zdrowia, bo to jest najważniejsze. Nie mogę też doczekać przejścia na emeryturę, bo został mi jeszcze tylko rok! Oczywiście pragnę też żeby wnuki i dzieci były zdrowe. Mieszkańcom Tczewa życzę dużo pieniędzy, bo społeczeństwo, szczególnie starsze, jest coraz biedniejsze. Ogólnie życzę wszystkim trochę więcej radości i szczęścia - niech jest tak jak jest, choć może być ciut lepiej.

 

- Zbigniew Kunowski z wnuczką Zosią


Sobie w 2017 r. życzę zdrowia, a także dużo zdrówka dla wnuczków, dzieci, żony. Wszystkim chciałbym życzyć szczęścia, pomyślności, żeby cały przyszły rok był lepszym rokiem, nie tylko na samym początku. Pragnę, żeby Tczew się rozwijał, powstało więcej miejsc pracy, żeby ludzie żyli dobrze i bardziej bogato.

 

- Katarzyna Sumińska


Sobie i innym w 2017 r. życzę dużo zdrowia szczęścia i zgody oraz żeby nikomu nie zabrakło pracy. Chciałabym, żeby mimo ciągle pojawiającej się nowej konkurencji, targowisko Manhattan, na którym pracuje, a także wszystkie inne małe drobne sklepiki, które są w Tczewie od kilkunastu lat, nadal się utrzymywały i ludzie nadal chętnie robili u nas zakupy.


(MD)

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe