Poniedziałek, 17.12.2018

Medale dla rodziców żołnierzy - zgłoszenia do 5 kwietnia

  • 17.03.2012, 00:00
  • Opr. (JAC)
Podziel się:
Oceń:
TCZEW. Urząd Miejski w Tczewie informuje, że jest możliwość odznaczenia złotym lub srebrnym medalem „Za zasługi dla obronności kraju”.
Medal ten przyznaje się rodzicom, którzy wychowali wiele dzieci na wzorowych i ofiarnych żołnierzy. Żołnierze ci albo już odbyli, albo nienagannie odbywają czynną służbę wojskową, zawodową służbę wojskową. Złoty medal może być przyznany rodzicom, których co najmniej pięcioro dzieci pełni lub pełniło nienagannie czynną służbę wojskową albo co najmniej troje dzieci pełni lub pełniło zawodową służbę wojskową. Srebrny medal może być przyznany rodzicom, których troje lub czworo dzieci pełni lub pełniło nienagannie czynną służbę wojskową.
- W ub. roku medale otrzymały trzy rodziny z Tczewa – mówi Małgorzata Mykowska, rzecznik  tczewskiego magistratu. - Osoby, które chciałyby skorzystać z ww. odznaczenia prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Tczewie – pawilon pok. 20 lub 21, tel. (58) 77-59-347, 77-59-390 do 5 kwietnia br., w godzinach pracy urzędu, tj. g. 7.30-15.30.
Opr. (JAC)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe