Czwartek, 21.03.2019

Animator Czasu Wolnego – Hiszpania

Poszukujemy osób na stanowisko

Animator Czasu Wolnego – Hiszpania, 
Wyspy Kanaryjskie, Baleary

OPIS STANOWISKA:

Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.


Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.


Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

WYMAGANIA:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Udział w castingu 11.05.2019 we Wrocławiu

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące, termin wyjazdu jest ustalany indywidualnie z kandydatem

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Poczucie humoru

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Entuzjazm i kreatywność

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zdolności organizacyjne

Doświadczenie NIE JEST KONIECZNE!!!

OFERUJEMY:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Wynagrodzenie min. 4000 PLN netto miesięcznie (na rękę)

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Ubezpieczenie

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem „Casting Animator 11.05.2019”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.

Informujemy, że:

 

<!--[if !supportLists]-->1.     <!--[endif]-->Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: [email protected]

<!--[if !supportLists]-->2.     <!--[endif]-->Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.

<!--[if !supportLists]-->3.     <!--[endif]-->Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

<!--[if !supportLists]-->4.     <!--[endif]-->Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.

<!--[if !supportLists]-->5.     <!--[endif]-->Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.

<!--[if !supportLists]-->6.     <!--[endif]-->Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.

<!--[if !supportLists]-->7.     <!--[endif]-->Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

<!--[if !supportLists]-->8.       <!--[endif]-->Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych


Zdjęcia (1)

4 000,00