Niedziela, 17.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Kelner w Hiszpanii

Poszukujemy osób na stanowisko

Kelner w Hiszpanii

OPIS STANOWISKA:

Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku kelner w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.


Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.


Oferowane stanowiska: Kelner, barman

WYMAGANIA:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Udział w castingu 23.02.2019 we Wrocławiu

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz podstawowy hiszpański

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zdolności organizacyjne

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Doświadczenie mile widziane

OFERUJEMY:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Wynagrodzenie od 4000 do 4500 PLN netto miesięcznie „na rękę”

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Ubezpieczenie

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem „Casting Kelner 23.02.2019”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.

Informujemy, że:

<!--[if !supportLists]-->1.     <!--[endif]-->Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: [email protected]

<!--[if !supportLists]-->2.     <!--[endif]-->Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.

<!--[if !supportLists]-->3.     <!--[endif]-->Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

<!--[if !supportLists]-->4.     <!--[endif]-->Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.

<!--[if !supportLists]-->5.     <!--[endif]-->Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.

<!--[if !supportLists]-->6.     <!--[endif]-->Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.

<!--[if !supportLists]-->7.     <!--[endif]-->Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

<!--[if !supportLists]-->8.       <!--[endif]-->Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.


Zdjęcia (1)

4 000,00