Środa, 23.01.2019

KEY ACCOUNT SPECIALIST

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: KEY ACCOUNT SPECIALIST
Miejsce pracy: Tczew

Cele stanowiska:

  • nawiązywanie i budowanie długofalowej współpracy z Klientami na rynku polskim i rynkach zagranicznych,
  • wzmocnienie wizerunku oraz atrakcyjności produktów Klienta.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych Klientów na rynku polskim i rynkach zagranicznych,
  • zarządzanie współpracą oraz tworzenie długofalowej relacji biznesowej z Kluczowymi Klientami,
  • analiza potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji z klientami,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • negocjacje handlowe,
  • monitoring realizacji projektów,
  • współpraca z działem produkcji i właścicielem firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów mile widziane w branży POS,
  • operatywność i umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie,
  • inicjatywa, kreatywność, samodzielność,
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • orientacja na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pomoc i szkolenie w celu wdrożenia do stanowiska,
  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
    i osiągniętych wyników sprzedażowych w tym bardzo duże "bonusy" od kontraktów
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy,
  • ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym KAM/01/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

1,00

Strzelecka 7b