Niedziela, 20.01.2019

Kierowca kategorii B (nie kurier) praca od Lutego

W związku z zwiększonymi zamówieniami naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy (kat B).

Wymagania:
-Czynne prawo jazdy kategorii B,
-Znajomość topografii województw Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego,
-Sumienność,
-Punktualność,
-Aktualne szkolenie ADR będzie dodatkowym atutem,
-Mile widziane osoby z Tczewa i okolic

Obowiązki:
-Codzienne załadunki na magazynie,
-Dowóz towaru do klientów zgodnie z dokumentami przewozowymi,
-Pomoc w rozładowaniu towaru z auta,
-Dbanie o ogólny stan techniczny pojazdu (wymiana żarówek itp większe naprawy wykonywane na serwisie),
-Codzienne uzupełnianie raportu z dnia roboczego (trasa, ilość km, nr w-z)

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie + wysoką premie,
-dodatkowe szkolenie w zakresie ADR w przypadku braku uprawnień (po okresie próbnym)
-auto służbowe do wykorzystania w celach prywatnych (w granicach rozsądku)

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres e-mail, pod koniec stycznia skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

1,00