TWÓRCZE SPOTKANIA W CKIS /sierpień • 10.08.2022, 10:00

start 03.08.2022 10:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 31.08.2022 14:00

Lokalizacja: Tczew

Twórcze spotkania to kameralne warsztaty dla dzieci, w pięknym parku skrytym za Centrum Kultury i Sztuki. Po raz kolejny spotkamy się, aby tworzyć, działać i bawić się!

Tegoroczna propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, przyrodnicze. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną lub zabawy ruchowe. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki!

TWÓRCZE SPOTKANIA odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia. START o godz. 10.00.

Uwaga! Nasza oferta skierowana jest tylko do odbiorców indywidualnych!

SIERPNIOWY PLAN DZIAŁAŃ:

3 sierpnia – Twórcze Spotkania w CKIS – „Muzycznie”
Gdzie mieszka muzyka? W ramach tego spotkania proponujemy wspólne odkrywanie świata muzyki poprzez zabawę z wykorzystaniem między innymi instrumentów perkusyjnych, własnego ciała i kolorowej chusty.

10 sierpnia – Twórcze Spotkania w CKIS – „Fabryka magnesów”
Podczas tego spotkania będziemy projektować i tworzyć swoje oryginalne, autorskie magnesy! Wystarczy puścić wodze fantazji i przygotować projekty, z których wspólnie stworzymy wyjątkowe gadżety. Będzie można tez skorzystać z gotowych wzorów.

17 sierpnia – Twórcze Spotkania w CKIS – „Morskie inspiracje”– warsztaty plastyczne
Morskie głębiny są zachwycające, i inspirujące. Nasze kolejne twórcze działania to podwodny świat – ujęty w formach płaskich i przestrzennych.

24 sierpnia – Twórcze Spotkania w CKIS – „Balonowo – bańkowe wow”
Razem z animatorkami z FIGLE MIGLE przeniesiemy Was do magicznego świata, w którym każdy będzie mógł nauczyć się tworzyć cuda z balonów oraz zapełnić niebo wielkimi bańkami mydlanymi! Czy może być piękniej? Słońce, muzyczka, balonowe animacje, a do tego mieniące się pięknymi barwami bańki XXL, które tylko mówią "złap mnie".

31 sierpnia - Twórcze Spotkania w CKIS – „Skrzydlate rekreacje” – Dzicy Przyrodnicy
W ostatni dzień wakacji pomachamy na pożegnanie ptakom, które wraz z końcem lata odlatują w cieplejsze rejony. Podczas wesołych zabaw przyjrzymy się kilku spotykanym w mieście (lub na jego obrzeżach) gatunkom wędrującym. A na koniec każdy z nas skleci sobie z gliny i patyków własnego dziwnoptaka!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.