Apokaliptyczny Slam Poetycki

start 29.02.2020 18:00

YOUng Heroes

Lokalizacja: Tczew, Klub Muzyczny - Artystyczne Zagłębie CKiS

Czujesz, że masz coś do powiedzenia? Chcesz spełniać się jako autor? Zapraszamy na Apokaliptyczny Slam Poetycki.

“O matko, poezja – co za nudy.” Wcale się nie dziwię, jeśli tak myślisz. Może szkoła przeczołgała Cię przez poezję i do tej pory masz w ustach niesmak. Może nie miałeś okazji trafić na poezję w formie, która byłaby dla Ciebie przystępna. Być może nie trafiłeś na poetę, który byłby Twój i mówił o rzeczach, które są Twoje. Rozumiem to jak najbardziej. Ale tak być nie musi. Niesamowicie jest poczuć, że ktoś potrafi tak pięknie opowiadać o tym, co chodzi Ci po głowie. Albo tak sprytnie oddać swoją myśl, że gdy zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, poczujesz się jak prawdziwy Sherlock Holmes. Kwestia tylko tego, żeby odczarować poezję z tego patetyzmu, powagi i zmuły. I w tym celu właśnie chcę Cię zaciągnąć w miejsce gdzie żywa poezja porusza żywych ludzi. Emocjonuje ich, wkurza, zachwyca i rozbawia. Czyli na slam poetycki!" pisze No chodź, będzie fajnie. My także chcemy Cię zaciągnąć na WYJĄTKOWY slam...

Dlaczego wyjątkowy? Spotykamy się dla klimatu. Nie tylko tego słowno-muzycznego, który na pewno będzie wśród nas.

Drodzy Poeci - podzielcie się z nami tym, co leży Wam na sercu. Dokąd zmierza świat? Jaki kolor mają dla Was barwy naszej przyszłości? Tematem tczewskiego, lutowego slamu jest APOKALIPSA, czyli aktualna sytuacja klimatyczna na świecie.

Czujesz że masz coś do powiedzenia? Chcesz spełniać się jako autor? Zgłoś się i zgarnij główną nagrodę! Nie ma znaczenia czy na scenie pojawisz się po raz pierwszy, czy po raz setny.

Kochana Publiczności- przybywaj, bo będzie się działo, a to Twój głos zadecyduje, kto stanie na podium. W końcu publiczna rywalizacja poetów-performerów jest nieczęstym zjawiskiem w naszym mieście...

A po uczcie słownej zapraszamy Was na ucztę muzyczną, którą dostarczy nam Feeria.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://ckis.tczew.pl/wydarzenie/apokaliptyczny-slam-poetycki

Regulamin dostępny jest na facebooku - Apokaliptyczny Slam Poetycki.

Wstęp wolny - wejściówki do odbioru w kasie CKiS.
Ilość miejsc jest ograniczona.

Organizator: YOUng Heroes

Współorganizacja Centrum Kultury i Sztuki

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.