KONCERT KOLĘD

start 18.01.2020 16:00

Fabryka Sztuk

Lokalizacja: Tczew, 30 Stycznia 4

Nawiązując do myśli św. Augustyna – „Kto śpiewa, dwa razy się modli”, zespół Quis ut Deus postanowił zorganizować koncert kolęd. Do udziału zaprosił Wincentyńską Młodzieżą Maryjną grupę młodszą. Wydarzenie zatytułowane „Ta święta noc” odbędzie się 18 stycznia o godz. 16.00 w Fabryce Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4. Będzie to połączenie muzyki, śpiewu, tańca i gry świateł!

Zespół Quis ut Deus (łac. Któż jak Bóg) nazwę zaczerpnął od swego patrona – Michała Archanioła. Początków zespołu należy szukać w lutym 2015 roku, gdy otrzymał wyróżnienie w Przeglądzie Piosenki Religijnej „Vincentiana” w Krakowie. Skład Quis ut Deus początkowo tworzyli członkowie Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej. Zespół uświetnia swoim śpiewem i muzyką msze święte, apele, różne uroczystości i Orszak Trzech Króli.

Podczas koncertu „Ta święta noc” wystąpią:

Wokale: Marta Gąsiorek, Paulina Majcherczyk, Kinga Błaczkowska, Marta Szylin, Daria Utke, Kamil Wiśniewski,

gitara akustyczna: Justyna Rynkowska

gitara basowa, wokal: Sławomir Gąsiorek

instrumenty klawiszowe, wokal: Adam Makowski

perkusja, wokal: Paweł Polzin

Wstęp wolny!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.