BYĆ JAK ELIZABETH TYLOR – spektakl

start 13.10.2019 16:00

CKiS

Lokalizacja: Tczew, Sala widowiskowa CKiS

Wystąpią: Martyna Kliszewska, Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Sambor Czarnota.

Jakub Przebindowski - reżyser przenosi widzów do roku 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji.

Laureatkę dwóch Oscarów (za role w filmach „Kto się boi Virginii Woolf?” i „Butterfield 8”), słynną Kleopatrę, a prywatnie ośmiokrotną mężatkę - Elizabeth Taylor gra Małgorzata Foremniak. W Richarda Burtona, który żenił się pięciokrotnie (w tym dwa razy z Taylor) wciela się zaś Paweł Deląg. Tej dwójki aktorów nie trzeba przedstawiać. W spektaklu „Być jak Elizabeth Taylor” towarzyszą im Martyna Kliszewska i częstochowianin Sambor Czarnota.

 

Bilety: 80 zł – balkony i loże, 90 zł – dół sali

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.