Piątek, 18.10.2019

Lipcowy Rodzinny Rajdzik Rowerowy

start 14.07.2019 10:00

BoboTrampek - wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla rodziców

Lokalizacja: Tczew, Jagiellońska, Armii Krajowej

Zapraszamy na kolejny rajdzik! Pojedziemy tempem bardzo rekreacyjnym - dostosowanym do najmłodszych kilkuletnich uczestników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę na dwóch kółkach (czyli tempem średnio 7km/h, bo sporo stajemy i odpoczywamy po drodze ;) ).

Spotkamy się w niedzielę, 14 lipca, o godzinie 10.00 przy Fontannie na Suchostrzygach (teren rekreacyjny między ul. Akacjową i Żwirki). Start o godzinie 10.30.

Tym razem do pokonania mamy ok. 12-kilometrową trasę. Pojedziemy w stronę Szpęgawy i Dąbrówki Tczewskiej - poszukamy tam jakiegoś fajnego placu zabaw :)

Przejazd zakończymy na Bulwarze.

Jeśli ktoś z Was potrzebuje na rajdzik przyczepki, holu rowerowego czy fotelika itp. - może je na ten dzień wypożyczyć za darmoszkę (liczba sprzętu ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń od nr tel. 662 936 981)! http://www.bobotrampek.pl/rowerowe

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką rodzica albo innego pełnoletniego opiekuna.

Za bezpieczną jazdę najmłodszych uczestników i odpowiednie przygotowanie do trasy odpowiedzialni są rodzice / opiekunowie dzieci.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.