Odliczanie do Veolia Run

start 15.06.2019 19:00

Urząd Miasta i Gminy Gniew

Lokalizacja: Gniew, Plac Grunwaldzki 1

W sobotę, 15 czerwca odbędzie się bieg gniewski Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie. Bieg organizowany jest przez Urząd Miasta i Gminy Gniew, Sebastiana Szymańskiego oraz Powiatowe Centrum Sportu. Udział w zawodach będzie doskonałą okazją, nie tylko do rywalizacji, ale też do obejrzenia najciekawszych zakątków naszego miasta. Znana jest już trasa, którą pokonają zawodnicy. Będzie ona przebiegać miedzy innymi ulicami  Kopernika, Czyżewskiego, 27 Stycznia. Zapisy trwają do 9 czerwca. Zachęcamy do udziału. 

Start i meta

Start odbędzie się o godz. 19:00 na rynku Gniewskim przy ulicy Plac Grunwaldzki 1
linia startu zostanie zamknięta po 5 minutach od strzału startera.
Bieg zakończy się na rynku Gniewskim w punkcie startu.

Trasa

Trasa przebiegać będzie między innymi ulicami Kopernika, Czyżewskiego, 27 Stycznia. Dokładna trasa została udostępniona przez organizatorów na portalu społecznościowym: .  Zawodnicy Veolia Run wystartują 15 czerwca o godzinie 19.00 z Placu Grunwaldzkiego w Gniewie. Trasa będzie oznaczona znakami poziomymi 1 km, 2 km, 3 km, 4 km, 4.5 km., a nawierzchnia trasy będzie zróżnicowana (nawierzchnia brukowa, asfalt, żwir, płyty bitumiczne). Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu kołowym.

Uczestnictwo

-W Biegu „Veolia Run – 5 km biegiem po Gniewie” prawo startu mają wyłącznie osoby,które najpóźniej w dniu 14 czerwca 2019 r. ukończą 16 lat.

-Wszyscy zawodnicy muszą przedstawić podpisane oświadczenie o dobrym stanie zdrowia (dostępne w biurze zawodów). Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy udziału w biegu zawodnikowi, który nie przedstawi takiego oświadczenia.

-Każdy niepełnoletni uczestnik biegu, w momencie odbioru pakietu startowego i numeru startowego, musi przedstawić „Oświadczenie Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zawodach rekreacyjno- sportowych” podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna. Ww. dokument jest częścią Karty Startowej. Brak ww. dokumentu uniemożliwia poprawną weryfikację w biurze zawodów, a co za tym idzie także udział w biegu.

-Wszyscy zawodnicy startujący w Biegu muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Biuro będzie czynne w dniu biegu w godzinach od 15:00 do 18:00. Biuro Zawodów będzie zlokalizowane na Gniewski Rynku przy ul. Plac Grunwaldzki.
W Biurze Zawodów zawodnicy otrzymają pakiet startowy: numer startowy, agrafki, koszulkę, worek depozytowy oraz materiały promocyjne.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.