Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie

start 15.06.2019 19:00

Urząd Miasta i Gminy Gniew oraz Powiatowe Centrum Sportu

Lokalizacja: Gniew, Plac Grunwaldzki

Najwyższy czas zacząć trenować swoją kondycję. Za niecałe dwa miesiące - w sobotę, 15 czerwca odbędzie się bieg gniewski Veolia Run organizowany przez Urząd Miasta i Gminy Gniew, oraz Powiatowe Centrum Sportu. Udział w zawodach będzie doskonałą okazją, nie tylko do rywalizacji, ale też do obejrzenia najciekawszych zakątków naszego miasta. Zachęcamy do zapisów.
 

Trasa

Dokładna trasa nie jest jeszcze znana- zostanie podana przez organizatorów najpóźniej dwa tygodnie przed wydarzeniem. Zawodnicy Veolia Run wystartują 15 czerwca o godzinie 19.00 z Placu Grunwaldzkiego w Gniewie. Trasa będzie oznaczona znakami poziomymi 1 km, 2 km, 3 km, 4 km, 4.5 km., a nawierzchnia trasy będzie zróżnicowana (nawierzchnia brukowa, asfalt, żwir, płyty bitumiczne). Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu kołowym

Uczestnictwo

-W Biegu „Veolia Run – 5 km biegiem po Gniewie” prawo startu mają wyłącznie osoby,które najpóźniej w dniu 14 czerwca 2019 r. ukończą 16 lat.

-Wszyscy zawodnicy muszą przedstawić podpisane oświadczenie o dobrym stanie zdrowia (dostępne w biurze zawodów). Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy udziału w biegu zawodnikowi, który nie przedstawi takiego oświadczenia.

-Każdy niepełnoletni uczestnik biegu, w momencie odbioru pakietu startowego i numeru startowego, musi przedstawić „Oświadczenie Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zawodach rekreacyjno- sportowych” podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna. Ww. dokument jest częścią Karty Startowej. Brak ww. dokumentu uniemożliwia poprawną weryfikację w biurze zawodów, a co za tym idzie także udział w biegu.

-Wszyscy zawodnicy startujący w Biegu muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Biuro będzie czynne w dniu biegu w godzinach od 15:00 do 18:00. Biuro Zawodów będzie zlokalizowane na Gniewski Rynku przy ul. Plac Grunwaldzki.
5. W Biurze Zawodów zawodnicy otrzymają pakiet startowy: numer startowy, agrafki, koszulkę, worek depozytowy oraz materiały promocyjne.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.