Środa, 21.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

[AKTUALIZACJA] Koncert Puchowski & Tymański /Festiwal Gitarowy Shot 2019

start 17.05.2019 21:00

CKiS

koniec 17.05.2019 23:00

Lokalizacja: Tczew, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 10

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na Festiwal GITAROWY SHOT 2019.
Założeniem nowej odsłony Festiwalu Gitarowego, którego koordynatorem artystycznym jest znany tczewski gitarzysta Roman Puchowski, jest prezentacja gitary w różnych odsłonach – od klasyki, poprzez folk, po ostre brzmienia. Atrakcyjność Festiwalu gwarantują wybitni goście, których udało się nam zaprosić – wspomniany wcześniej Roman Puchowski, ale również Tymon Tymański oraz Krzysztof Meisinger z orkiestrą barokową Poland baROCK.
Istotnym, stałym elementem Festiwalu jest otwarty dla wszystkich chętnych Konkurs Singer – Songwriter TCZEW skierowany do twórców i jednocześnie wykonawców własnych piosenek. Konkurs to bez wątpienia doskonała promocja Festiwalu oraz naszego miasta.

Puchowski & Tymański
Duet songwriterów prezentuje swoje autorskie piosenki w transowym, post elektronicznym wydaniu. Jest w tym trochę klimatów lat 80-tych, bluesa, psychodelii, muzyki improwizowanej, gry na DOBRO, oraz innych gitarowych osobliwości. Wszystko to spięte jest świeżym, współczesnym spojrzeniem na muzyczną materię. Koncerty obydwu panów słyną ze spontanicznej interakcji z publicznością, tak jest też i tutaj.

Tymon Tymański – śpiew, gitara elektryczna, keyboards, loops
Romek Puchowski – śpiew, DOBRO, gitara akustyczna, slide

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.