Poniedziałek, 22.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Tczewski Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz” [PRZENIESIONY]

start 09.05.2019 09:00

CKiS

Lokalizacja: Tczew, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 10

"W związku z sytuacją, mającą miejsce w szkołach, informujemy, że Tczewski Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony wiersz" zostaje przeniesiony na jesień. O szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie."

Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Tczewskim Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz”.
Celem konkursu jest rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży recytacją jako aktywną formą wypowiedzi, aktywizacja środowisk uczniowskich, popularyzacja literatury poprzez piękno słowa mówionego oraz promocja szkolnego ruchu artystycznego.
Jak co roku, konkurs zostanie przeprowadzony w podziale na 2 kategorie :
 recytacje uczniów Szkół Podstawowych (oddzielnie klasy I – III, i oddzielnie IV – VI),
 recytacje uczniów Szkół Podstawowych kl. VII, VIII oraz Gimnazjalnych.
Warunkiem uczestnictwa w TKR „Mój ulubiony wiersz” jest przesłanie/dostarczenie karty zgłoszenia + treści prezentowanych wierszy do Centrum Kultury i Sztuki (Tczew, ul. Wyszyńskiego 10, tel. 58 531 07 07, fax wew. 37, e-mail: [email protected]) w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2019 roku.
Regulamin i Karta zgłoszenia dostępne na stronie www.ckis.tczew.pl w zakładce Repertuar / Tczewski Konkurs Recytatorski.
Jak co roku - liczymy na Waszą obecność!
Do zobaczenia!
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.