HAIRSPRAY - wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni.

start 27.09.2019 17:00

Miejski Ośrodek Kultury

Lokalizacja: Pelplin, ul. Kościuszki 2A

HAIRSPRAY - wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni

 

Zapraszamy Państwa na wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical HAIRSPRAY. Wyjazd odbędzie się 27 września 2019 r. o godz. 17:00 z Pelplina.

Koszt 110 zł

w cenie bilet wstępu (balkon II) + dojazd autokarem

 

Po dokonaniu rezerwacji telefonicznej, w ciągu 7 dni należy dokonań wpłaty w kasie lub na konto bankowe Miejskiego Ośrodka Kultury.

OPIS

Puszysta nastolatka Tracy Turnblad wierzy, że jej przeznaczeniem jest taniec. Dziewczyna marzy o występie w znanym telewizyjnym widowisku. Autor show zachwyca się popisami Tracy i zaprasza ją do występu w programie. Nastolatka szybko zdobywa sympatię widzów, pozostawiając w cieniu dotychczasową gwiazdę widowiska. Radosny, żywiołowy i pełen entuzjazmu musical, którego akcja dzieje się w szalonych latach 60. miał swoją premierę na Broadwayu w 2002 roku i zdobył wiele nagród Tony.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.