Jarmark Wielkanocny.

start 06.04.2019 10:00

Fabryka Sztuk

Lokalizacja: Tczew, Rynek Miasta, Plac Hallera

Kontynuując organizację targów i jarmarków na Starym Mieście, informujemy, że 6 i 7 kwietnia w godz. 10.00-18.00 na tczewskiej Starówce odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Podczas jarmarku dozwolona jest sprzedaż artykułów spożywczych, jak i przemysłowych, związanych ze zbliżającymi się świętami, m.in.: wyrobami cukierniczymi, wypiekami świątecznymi, bakaliami, słodyczami, ozdobami świątecznymi, biżuterią, pamiątkami, innymi wyrobami rękodzielniczymi, ceramiką artystyczną, wyrobami regionalnymi, usługami gastronomicznymi w postaci małych poczęstunków, grzanego wina i piwa, kawy i herbaty.

Każdy, kto chce zostać Wystawcą, powinien zapoznać się z regulaminem wydarzenia i wypełnić formularz dostępny na: www.pchlitarg.tczew.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystawcami mogą zostać osoby prywatne i przedsiębiorcy. Rekrutacja potrwa do 5 marca. W przypadku dużej liczby wniosków zostanie dokonany wybór propozycji najtrafniejszych dla charakteru wydarzenia.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.