Czwartek, 17.01.2019

Pokaz laserowy z okazji Święta Niepodległości w Pelplinie.

start 11.11.2018 godz. 18:00

Miejski Ośrodek Kultury

Lokalizacja: Pelplin, na placu przed Collegium Marianum

Pokaz laserowy z okazji Święta Niepodległości w Pelplinie
11 listopada o godz. 18.00 na placu przed Collegium Marianum (budynek przy Bazylice Katedralnej w Pelplinie) odbędzie się pokaz laserowy z okazji Święta Niepodległości. Będzie to niezwykle rozbudowany spektakl przestrzenno-graficzny wykorzystujący najwyższej jakości systemy laserowe. W określonym momencie spektaklu na centralnej części budynku zostanie wyświetlona graficzna część pokazu laserowego, przedstawiająca historie odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Dynamizmu spektaklowi doda pirotechnika sceniczna oraz ok. 5 metrowej wysokości słupy buchającego ognia tańczącego w rytm muzyki.
Będzie to bez wątpienia niesamowicie zróżnicowany spektakl, będący w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego widza.
Serdecznie zapraszamy !

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.