Piątek, 24.05.2019

„ Chcesz się bawić? Zadzwoń!” - spektakl (Piróg, Gwint, Pręgowski, Polewany, Mroczek, Włodarczyk, Bierkowska).

start 18.11.2018 godz. 18:00

Centrum Kultury i Sztuki

Lokalizacja: Tczew, ul. K. St. Wyszyńskiego 10

Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na najnowszy spektakl Teatru Fabryka Marzeń pt: „ Chcesz się bawić? Zadzwoń!”.

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów.

Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania!

Na pomoc przybywa Tristan - kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia... Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach... Czego nie robi się dla ukochanej żony? (...lub bardziej ze strachu przed nią!) call center o erotycznym zabarwieniu... to dopiero początek dobrej zabawy!

Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiącąca się postać?

Światowa premiera sztuki „Chcesz się bawić? Zaczwoń!”to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!

 

Autor: Ian D. Clark, Marcia Kash
Reżyser: Radosław Dunaszewski
Produkcja: Kamila Polak

Obsada spektaklu wymienna! W Tczewie wystąpią:

Tristian - Michał Piróg
Charlotte - Dominika Gwit
Henry - Piotr Pręgowski
Iza - Katarzyna Polewany
Detektyw Bloggins - Rafał Mroczek
Pan Smith - Marek Włodarczyk
Panna Brown - Dorota Bierkowska

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.