Wtorek, 22.01.2019

Relaksujący Koncert Gongów i Mis Tybetańskich

start 19.09.2018 godz. 19:30

Zargo

koniec 19.09.2018 godz. 20:30

Lokalizacja: Tczew, ul. Chłodna 5a

Zapraszam Cię w powakacyjna niezwykłą, kosmiczną podróż do źródła żywych dźwięków - TRANSGONG MEDICINA

Przyjdź, aby poczuć kojące, subtelne dźwięki mis tybetańskich, dzwonków, majestatyczną siłę gongu oraz relaksujące dźwięki innych instrumentów archaicznych. Poczuj odprężenie, relaks i wyciszenie

Czego możemy doświadczyć?

Doświadczenia osób w trakcie seansu są bardzo różne. Często możemy doświadczyć uczucia lewitacji, wyjścia z ciała. Zaczynamy podróżować w bezkresnej przestrzeni galaktycznej, łączymy się z duszą. Dźwięk gongu otacza i przenika. Na poziomie ciała możemy odczuwać mrowienia, przepływ energii, ciepło, zimno, dotyk dźwięku. Dzięki przenikającym dźwiękom uwalniamy się z wszelkich negatywnych wzorców myślowych. Dźwięki gongu zawsze działają dobroczynnie, ukierunkowują nas na doświadczanie duchowości, budzą w nas pozytywne emocje i silnie podnoszą naszą energię, doładowując nas na wiele dni.

Zarówno misy jak i gongi są silnie oczyszczające na poziomie fizycznym, pamiętać należy o tym by po seansie pić dużo wody, aby wypłukać z siebie uwolnione z komórek toksyny

więcej na temat mis i gongów: http://suplementswiadomosci.pl/index.php/2018/08/03/misy-i-gongi-tybetanskie/

Koncert odbędzie się w środę 19 września 2018 godz.19.30
Miejsce : Ul.Chłodna 5A, Tczew ( Biznes Punkt -Coworking Tczew )
Wstęp, : 30 zł
Czas trwania : 60 minutkoncert odbywa się "na leżąco" więc zabierz ze sobą karimatę i koc :)

Po koncercie, będzie można zapisać się na indywidualne sesje terapii dźwiękiem.

Sławek Chodorowicz – od dzieciństwa pasjonuje się dźwiękiem i jego wpływem na ciało i umysł. W młodości grał na gitarze, udzielał się w niezależnych zespołach. Osiem lat temu przyszły do niego wibracje mis i gongów i od tego czasu stały się nieodłącznym elementem jego życia. Od siedmiu lat zajmuję się pracą z dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Uczestniczy w spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem. Warsztat dźwiękiem w formie Nada Yogi udoskonalał m.in. u Kazimierza Kusa oraz Swamiego Karmayogi Saraswati. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi i i instytucjami, dla których od lat wykonuje kąpiele w dźwiękach oraz masaże z użyciem mis tybetańskich.
Prowadzi firmę Zargo zajmującą się medycyną naturalną (www.dotykdlazdrowia.com.pl).
Członek zespołu Chakra ZU – Transgong Medicina.


Więcej informacji pod numerem tel. 604 995 002

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.