Czwartek, 21.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Gospel w Tczewie - Chester Burke Jr & Company

start 18.08.2018 godz. 19:00

Gospel Gniew

koniec 18.08.2018 godz. 20:15

Lokalizacja: Tczew, Wyszyńskiego 13

W sobotę, 18 sierpnia wystąpi w tczewskiej farze amerykańska grupa gospel Chester Burke Jr & Company. Koncert rozpocznie się zaraz po wieczornej Mszy św. około godz. 19:00

Wstęp wolny!

CHESTER BURKE, JR & CO
Chester Burke Jr. & Company to grupa charyzmatycznych wokalistów i instrumentalistów, którzy swoją muzyką pragną uwielbiać Jezusa Chrystusa i ogłaszać nadejście Królestwa Bożego poprzez piosenki. Od początku swojego istnienia zespół koncertował i podróżował u boku takich artystów jak legendarna Twinkie Clark z zespołu the Clark Sisters, a także pełnił służbę muzycznego uwielbienia na obszarze the Washington DC/Baltimore, a także zagranicą m.in. na Wyspach Bahama głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie. W styczniu 2016 roku ukazał się debiutancki singiel zespołu pt. “Jesus, I Bless Your Name” utrzymany w stylu contemporary gospel, który opowiada o dobroci Boga. Głównym motto zespołu jest fragment z 1Listu do Koryntian 2;9, który mówi: „ lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują.”

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.