Piątek, 18.01.2019

Święto Jadwigi - patronki Tczewa.

start 08.06.2018 godz. 19:00

Centrum Kultury i Sztuki

Lokalizacja: Tczew, ul. K. St. Wyszyńskiego 10

Prezydent Miasta Tczewa oraz Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zapraszają mieszkańców grodu Sambora na Święto patronki Tczewa.

Wstępny program:

godz. 13.00 - Inauguracja Święta (Wstęp wolny)

godz. 19.00 - Kabaret z Konopi (Bilet: 10 zł)

 

Kabaret z Konopi

Kabaret zawiązał się w 2004 roku choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005, gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie.

Kabaret zobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humowu, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp.

Przez lata działalności w naszym kabarecie gościliśmy wiele utalentowanych osób, jednak to właśnie obecny skład ma największy dorobek i potencjał do wykorzystania. Znamy się i rozumiemy bez słów co niesamowicie procentuje na scenie. To po prostu trzeba zobaczyć na żywo!

W skład kabaretu wchodzą:

KRZYSZTOF KUBALSKI - LIDER ZAŁOŻYCIEL KONFERANSJER

W kabarecie od początku jego istnienia. Autor większości tekstów a czasami muzyki. Gra, śpiewa, łysieje. Uroda typowo radiowa sprawiła że słychać go w Radiu Fama.

NORBERT ORŁOWICZ - AKTOR MUZYK KOMPOZYTOR

W kabarecie od końca 2005 roku. Niezwykle charakterystyczny a ostatnio... silny! Wrodzone zdolności do improwizacji i siła sprawiają, że potrafi podnieść każdy suchar.

RADOSŁAW KIELCH - AKTOR WOKALISTA PARODYSTA

W zielonym składzie od wiosny 2012. Twórca najbardziej nieprzewidywalnych postaci! Prywatnie spełnia marzenia ze studiów bo został Ninją... w zespole Ninja Syndrom.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.