Czwartek, 17.01.2019

Artystyczne Ferie z CKiS - Avalon – pokaz tańca irlandzkiego.

start 05.02.2018 godz. 10:00

Centrum Kultury i Sztuki

Lokalizacja: Tczew, ul. K. St. Wyszyńskiego 10

Serdecznie zapraszamy na pokazy tańca irlandzkiego oraz na warsztaty tańca irlandzkiego, które poprowadzi zespół Avalon.

Avalon jest zespołem tańca irlandzkiego z Torunia, działającym od 2004 roku. Nazwa Avalon wywodzi się od krainy wiecznego szczęścia i to właśnie daje im taniec - radość z możliwości dzielna się swoją pasją.

Zespół występuje na wielu scenach począwszy od festiwali, poprzez festyny, bale, imprezy charytatywne. Organizują również zabawy w stylu irlandzkim, zwane céilí, podczas których uczestnicy poznają tradycyjne tańce z Zielonej Wyspy i wspólnie bawią się w rytm skocznej muzyki.

Tancerze z zespołu Avalon uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych w wielu miastach Polski, dla publiczności w różnym wieku – od dzieci przedszkolnych do słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W swoim dorobku posiadają również spektakle taneczne. Technikę tańca pogłębiają pod okiem profesjonalnych nauczycieli oraz uczestniczą w zawodach tańca irlandzkiego.

Tworzą nowoczesne choreografie, w których przeplata się elegancki i delikatny taniec w baletkach z energetycznym stepem. Taniec jest dla nich podrożą, podczas której wciąż odkrywają siebie. Już wkrótce w tę taneczną podróż zabiorą również Was.

Pokaz tańca trwa 30 min.

Uwaga! Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

 

Zapisy:

 

Dorota Maciejewska

tel. (58) 531-07-07 wew. 34

kom. 534 989 340

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.