Sobota, 21.07.2018, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

KONIEC GŁOSOWANIA! Prezydent Mirosław Pobłocki prowadzi, ale setki kuponów czekają na podliczenie

KONIEC GŁOSOWANIA! Prezydent Mirosław Pobłocki prowadzi, ale setki kuponów czekają na podliczenie
Drodzy Czytelnicy, przed nami ostatnia okazja, by jeszcze przed wyborami rozliczyć dokonania wójtów, burmistrzów, prezydenta oraz starosty powiatu tczewskiego. Gazeta Tczewska organizuje plebiscyt, który podobnie jak przedwyborcze sondaże pokaże zaufanie jakim gospodarzy naszych samorządów darzą mieszkańcy. Od Waszych głosów będzie zależeć, kto zasłużył na miano „Super Włodarza” kadencji 2010-2014. Pokażmy politykom, którzy z nich faktycznie zasłużyli na reelekcję!

Kto zasłużył na miano włodarza mijającej kadencji?

W plebiscycie udział bierze siedmiu kandydatów. Głosy w formie kuponów oraz smsów będzie można oddawać przez kolejne dwa miesiące (dokładne zasady poniżej) na kandydata, który Waszym zdaniem najlepiej wywiązał się ze swoich wyborczych obietnic, wykazywał się aktywnością przy pozyskiwaniu unijnych funduszy i nigdy nie pozostawał obojętny wobec problemów lokalnej społeczności. Kilkutygodniowe zmagania zakończy uroczysta gala, która odbędzie się w Owidzu, w otoczeniu zrekonstruowanego, średniowiecznego Grodziska. Tam nagrodę główną odbierze włodarz, który uzyskał największą ilość głosów. Od przyszłego numeru GT publikować będziemy sylwetki oraz dokonania kolejnych kandydatów.

Nagrody:
I miejsce: tytuł  „Super Włodarz”  kadencji 2010-2014
- nagroda specjalna, statuetka, dyplom, okazjonalny biuletyn,

Pozostałe miejsca:
- nagrody pamiątkowe, statuetka, dyplom, okazjonalny biuletyn.


 

Patronat medialny

 

Ważne:
Oddane głosy podajemy w kolejnych wydaniach Gazety w punktach. Do bieżącego wydania zliczamy kupony (dostarczone do redakcji do każdego poniedziałku do godziny 10.00)
Kupony można dostarczać osobiście lub wysyłać pocztą.

Plebiscyt trwa do 07.04.2014 do godz.11.00Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe