Czwartek, 21.09.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Pomóż uratować życie - potrzebna krew 0 Rh+ dla 3-letniej Mariki

  • 8.05.2013, 13:46
  • (am)
Pomóż uratować życie - potrzebna krew 0 Rh+ dla 3-letniej Mariki
3-letnia Marika Rudoman z Pruszcza Gdańskiego pilnie potrzebuje krwi O Rh+. Dziewczynka ma jutro przejść poważną operację w Akademii Medycznej w Gdańsku. Krew można oddać w Tczewie punkcie krwiodawstwa przy ul. Piaskowej.

Córka funkcjonariusza policji, Arkadiusz Rudomana, jest pacjentką Wydziału Onkologii Dziecięcej w Akademii Medycznej w Gdańsku. Jutro czeka ją poważna operacja – dziewczynka ma chłoniaka złośliwego.

Rodzina apeluje o przekazywanie tej informacji dalej i oddawanie krwi dla Mariki, jest to możliwe w  punkcie krwiodawstwa przy ul. Piaskowej 3 w Tczewie.

Telefon kontaktowy do ojca dziecka 691-490-236.

(am)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

patrick hook
patrick hook Wczoraj, 22:02
Cześć wszystkim,
Jakie są Twoje potrzeby finansowe?
My
wydawać pożyczki od minimum 1000,00 dolarów do maksimum
10.000.000,00 dolarów z wygodnym czasem trwania, który wynosi od 1 do 30 lat
przy bardzo obniżonej stopie procentowej 3%. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej:
patrick.hook@yahoo.com
Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej?
Czy potrzebujesz osobistego kredytu?
Czy chcesz kupić samochód?
Chcesz refinansować?
Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego?
Zrobić
potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją ofertę biznesową lub
ekspansja? Czy straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, i?
Twoje ciężary finansowe nadal istnieją?
Prosimy o kontakt z nami w sprawie ewentualnej współpracy gospodarczej
Skontaktuj się z nami przez e-mail: patrickloancompany6@gmail.com
Pani Arlene Williams
Pani Arlene Williams 14.09.2017, 01:20
Potrzebujesz pożyczki?

Dobry dzień, potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać Twoje potrzeby finansowe, zapewnić pożyczkę od 5.000.00 do 10.000.000.00. Max, jesteśmy niezawodni, wydajni, szybko i dynamicznie, z 100% gwarantowaną pożyczką daje również (euro, funty i dolary) oprocentowanie obowiązujące w przypadku wszystkich pożyczek wynosi (2%), jeśli są Państwo zainteresowani wrócić do nas za pośrednictwem Usług (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com):

* Majsterkowanie w domu
* Inwestor kredytu
Kredyty samochodowe
* Pożyczka konsolidacyjna zadłużenia
*Linia kredytowa
Drugie pożyczki
* Pożyczki firmowe
*Pożyczki osobiste
* Międzynarodowe pożyczki.

Kontakt e-mail: (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com)

Pozdrowienia

Pani Arlene Williams
John
John 13.09.2017, 09:12
Otrzymaj swoje pożyczki teraz, ponieważ jesteśmy certyfikowani i zarejestrowani kredytodawcy pożyczki na 2%. Nasze usługi są szybkie i bardzo wiarygodne, ponieważ gwarantujemy uzyskanie pożyczki po złożeniu wniosku, pożyczki są zatwierdzane w ciągu 30 minut od złożenia wniosku. Skontaktuj się z nami już teraz pod numerem (Finance.4all@aol.com) i pobierz swoje kredyty.
mercy
mercy 7.09.2017, 11:03
Szukasz pożyczki biznesowej, kredytu osobistego, domu
pożyczki na akcje, kredyty samochodowe, pożyczki studenckie, pożyczki konsolidacyjne,
pożyczki niezabezpieczone, kapitał podwyższonego ryzyka itd. Albo jesteś już
odmówione przez bank lub konfigurację finansową lub
więcej powodów. Jestem prywatnym pożyczkodawcą,
udzielanie pożyczek firmom i osobom fizycznym na
niska i przystępna stopa procentowa 3%.
Jeśli jesteś zainteresowany? Proszę skontaktuj się z nami
śledzić traktowanie kredytu do noszenia wewnątrz
48 godzin. KONTAKT: mercyloanfirm20@gmail.com
MELODY
MELODY 30.08.2017, 01:18
Вам потрібна позика. Ми законно і гарантуємо позику кредитора. Ми - компанія з фінансовою допомогою. Ми виділяємо кредити фізичним особам, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребують грошей для оплати рахунків, інвестувати в бізнес. Я хочу використовувати цей носій, щоб повідомити вам, що ми надаємо надійну допомогу бенефіціарам, оскільки ми будемо раді запропонувати Вам позику. Зв'яжіться з нами через melodyloanfinance@gmail.com
Alex Wagner
Alex Wagner 29.08.2017, 19:23
Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej? Pożyczki osobiste? Kredyty świąteczne? Pożyczka firma? Kredyt hipoteczny? Dajemy pożyczki w wysokości 2% stopy procentowej! Jeśli tak, prosimy o zwrot niniejszego formularza wniosku o pożyczkę i przesłanie go do naszego skrzynki pocztowej: multifinanceloanc@gmail.com

Nazwa:
Wymagana kwota kredytu:
czas trwania:
kraj:
stan:
numer telefonu
wiek

Skontaktuj się z nami już dziś pod adresem: multifinanceloanc@gmail.com
ronald faris
ronald faris 29.08.2017, 10:41
WIN TRUST MORTGAGES
ADRES E-MAIL - [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
Siedziba ------ Southwell Park Road California, USA
-------------------------------------------------- ---
Witamy WIN-TRUST MORTGAGE
Oferujemy pożyczki dla osób prywatnych na całym świecie.
Nasza oferta kredytowa jest dostępna dla osób z złym kredytem i
Bez zabezpieczenia, zabezpieczając pożyczkę.

Oferujemy pożyczki z terenu
Od 1000 do 90 milionów dolarów. W tempie 2%.

Oferujemy różne rodzaje pożyczek dla osób prywatnych ---

Pożyczki osobiste
Refinansowanie pożyczek
Kredyty inwestorskie
Kredyty samochodowe
Kredyty konsolidacyjne
Kredyty firmowe
Kredyty międzynarodowe
Pożyczka długoterminowa


POZDROWIENIA
RONALD FARIS
ADRES E-MAIL ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
WIN TRUST MORTGAGES
Franklin Leo
Franklin Leo 26.07.2017, 19:31
Oferujemy pożyczkę zarówno osobom fizycznym, jak i firmom, które potrzebują kredytu na sfinansowanie swoich ideałów biznesowych, spłacenie rachunków, rozbudowę istniejącej działalności, konsolidację długów, finansowanie dobrych projektów e.t.c z oprocentowaniem 2%. Prowadzimy również doradztwo finansowe dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś na wszystkie potrzeby finansowe, abyśmy mogli dyskutować, podpisać umowę, a następnie finansować projekt lub firmę. E-mail: franklinleoloanhome@gmail.com
Eva
Eva 15.07.2017, 12:55
Dobry dzień moi ludzie, czy szukasz pożyczki od kiedy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? Jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas tutaj, Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju, szukałem pożyczki Odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i założyłem firmę, zostałem oszukany moimi fałszywymi kredytodawcami do chwili obecnej, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdzam i zarobiłem kwotę 45.000.000 dolarów bez stresu, a teraz jestem tutaj Na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewne i gwarantują, bo dziś jestem szczęśliwa, że wreszcie dostałem szansę na zdobycie Pożyczkę dziś i skontaktuj się z e-mailiem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomogły również wiele z innych krajów.

Eva
sza
sza 17.07.2017, 09:30
sama mogę ci pożyczyc...
Rafael Marcelino
Rafael Marcelino 9.07.2017, 06:13
Giewelspëtz FINANCE, Firmechef

Sidd Dir e Betrib Mann oder Fra? Sidd Dir an all finanziell
Miessunge Är Fongen oder brauchen Är eegen Entreprise ze fannen? erreechen
Dir braucht Äre Prêt Schold oder bezuelen Rechnungen oder ab Formatioun ze plënneren
léif Betrib? Wëllt dir e niddereg Kreditkaart stoung hun an du si schwéier ze fannen, déi
Schaffen Haaptstad Prêt vun lokal Banken / aner Finanzinstituter kréien?

Déi gutt Noriicht ass, datt et kee Viraus bezuelt ginn
(Als Aschreiwung, Prêt Veraarbechtung dossier, Notaireskäschten, etc.) responsabel
bezuelen virum Prêt als UNO international monetär Gesetzgebung (Europäesch Unioun, International Währungsunioun) Interface ass.

Wëllt dir e Prêt oder Finanzement fir all Grond wëlle muss:

e) perséinlech Prêten, Affär Expansioun
b) Business Start-up, Educatioun,
c) Schold hierem nom
d) Hard Geld do


Kontaktéiert eis hei (marcelino77rafael@gmail.com) wéi mir bereet sinn ze zerwéieren Iech besser ufänken.

Waarm Gréiss.
Här Rafael Marcelino
marcin
marcin 6.07.2017, 12:16
Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub ekspansję lub pożyczkę biznesową? Czy zgubiłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje ciężary finansowe nadal istnieją? Czy jesteś zmęczony poszukiwaniem pożyczek i kredytów hipotecznych, został odrzucony W ich bankach i innych instytucjach finansowych oferujemy każdą formę kredytu osobom fizycznym i prawnym o niskim oprocentowaniu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z kredytu, skontaktuj się z nami, obiecujemy Oferują najlepszą obsługę kiedykolwiek. Tylko daj nam szansę. Czy potrzebujesz nagłych pożyczek bez zabezpieczenia i bez sprawdzania oszczędności banku. Jeśli potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki. Gdzie umieścił go przez inne firmy. Jestem godny zaufania i niezawodny kredyt pilny, dajemy pożyczkę z bardzo niskim odsetkiem. Świadczymy usługi 24 godziny na złe wyniki w banku i nie wiem, gdzie otrzymać pożyczkę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc. Przyjedziesz i pomożesz z problemami finansowymi wrócić do mnie z kwotą, którą musisz ........ zajęcie ....... adres. Czas trwania ..... i e-mail. E-mail: johnloanfirm2@gmail.com
sza
sza 17.07.2017, 09:32
sama mogę ci pożyczyc...
JOHN
JOHN 2.07.2017, 15:11
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, pożyczki studenckiej, krótko i długiej, online
Biznesu, firm, potrzeb inwestycyjnych i / lub kredytu samochodowego? Czy chcesz
Spłacić rachunki? Chcesz być finansowo stabilny? Cały ty
Musimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zacząć
I otrzymać pożyczkę, której pragniesz. Ta oferta jest otwarta dla wszystkich, którzy są w stanie
Spłatę kredytu w odpowiednim czasie i przy niskim oprocentowaniu 3%
Po prostu napisz do nas na adres johnsmithloancompany96@gmail.com
sza
sza 17.07.2017, 09:32
sama mogę ci pożyczyc...
antony ivon
antony ivon 30.06.2017, 19:38
NIEZBIERDZONY BIZNES / OSOBISTE POŻYCZKI KAPITAŁU KREDYTOWEGO
- NIE KOLEKTORZY
- MINIMUM DOKUMENTACJA
- DOŚWIADCZENIE BIZNESOWE NA PIĘĆ (5) MILIONÓW USA DOLARÓW

Dobry dzień. Nazywam się Antony Ivon i oferuję pożyczki w wysokości 3%
zainteresowanie. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać zgodę na pożyczkę. Oferuję
Pożyczki zarówno spółkom, jak i osobie prywatnej. jestem
Zarejestrowanych w międzynarodowej organizacji pożyczkowej.
Skontaktuj się ze mną dziś i obiecuję, że będziesz zadowolony.

EMAIL: antonyivon99@gmail.com
Oferta pożyczki
Oferujemy pożyczki z 3% odsetkami
sza
sza 17.07.2017, 09:33
sama mogę ci pożyczyc...
better way company
better way company 30.06.2017, 07:24
Cześć,

Szukasz wolności finansowej? Jesteś w długu, potrzebujesz kredytu na rozpoczęcie nowej działalności? Lub zapaść finansowo, potrzebujesz kredytu na zakup samochodu lub domu? Czy bank zawsze odmawia finansów? Chcesz poprawić swoje finansowe? Potrzebują pożyczki Twoje rachunki spłacają? Nie patrząc więcej, witamy Cię za okazję do wszystkich rodzajów kredytów po bardzo przystępnych stóp procentowych 3% dla innych Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną na adres: (betterwaycompany234@gmail.com)

Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej?
Czy potrzebujesz osobistego kredytu?
Czy chcesz kupić samochód?
Chcesz refinansować?
Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego?

Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub rozszerzenie? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje ciężary finansowe nadal istnieją?

Prosimy o kontakt z nami w sprawie ewentualnej współpracy gospodarczej Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: (betterwaycompany234@gamil.com)
sa
sa 17.07.2017, 09:33
sama mogę ci pożyczyc...
Bishop Elijah.
Bishop Elijah. 28.06.2017, 02:02
Jestem Sir. Dyrektor Zarządzający Biskup Elijah Finance Foundation, USA
Mamy certyfikat kredytowej pożyczki firmy, które oferują pożyczki firmy, osobiste
Pożyczka, dobre i złe kredyty pożyczki online zabezpieczone pożyczki dla mieszkańców wokół
Świat z złym i dobrym kredytem lub bankructwem dla osób na bardzo niskim poziomie
Oprocentowanie 3%. Pożyczki te oferowane są w przedziale 5000,00?
Do 10.000.000,00. Oferujemy pożyczki tylko osobom poważnym.
Oto wnioski o pożyczkę:
* Nazwa wnioskodawcy:
* Adres kontaktowy wnioskodawcy:
* Numer telefonu:
* Kraj:
* Płeć:
* Wiek:
* Stan cywilny:
* Kwota kredytu wymagana jako:
* Proponowane Warunki / Czas trwania kredytu:
* Dochody roczne:
* Zawód:
Po więcej informacji pls kontakt: Bishopelijah10@hotmail.com
Miłego dnia.
Z poważaniem,
Dyrektor Zarządzający.
sa
sa 17.07.2017, 09:34
sama mogę ci pożyczyc...
barrettloan
barrettloan 24.06.2017, 12:20
Potrzebujesz pożyczki @ 2%, jeśli tak, skontaktuj się z nami na wszystkie rodzaje kredytów dzisiaj
Oto email kontaktowy, aby uzyskać więcej informacji na ten temat

Pożyczki: barrettloancompany@gmail.com
nelly
nelly 16.06.2017, 17:16
Mam już już zaprogramowaną i niewykorzystaną kartę bankomatową
Wycofać maksimum 5000 dolarów dziennie, maksymalnie 30
Dni przez (wesleymarkhackers@gmail.com).
Cieszę się z tego, bo mam ostatni tydzień i używałem go, aby otrzymać 150 000 dolarów. Wesley oznacza Hackerów
Aby pomóc ubogim i potrzebującym, choć jest nielegalne, ale to
Jest coś miłego i nie jest jak inne oszustwo udawanie
Mieć puste karty bankomatu. I nikt się nie złowiesz, kiedy
Używając karty. Uzyskać od wesley mark Hackers już dziś! Wystarczy wysłać e-mail
Do (wesleymarkhackers@gmail.com)
Fbaloaninvestment420@hotmail.com
Fbaloaninvestment420@hotmail.com 9.06.2017, 15:07
Witamy w programie Fba loaninvestment
Czasami potrzebujemy gotówki w nagłych wypadkach i czekamy, aż wypłaty będą po prostu
niewystarczająco.
Niezależnie od tego, czy jest to naprawa samochodu, naprawa domu czy nieoczekiwany rachunek za media
Posiadanie gotówki do zapłaty rachunku może być niepokojące powodując stres i
bół głowy. Fortunatley jest szybki, łatwy i bezkompromisowy sposób na uzyskanie
Potrzebna gotówka, dzięki pożyczce gotówkowej pożyczki.więcej informacji pls kontakt:
Fbaloaninvestment420@hotmail.com
sa
sa 17.07.2017, 09:34
sama mogę ci pożyczyc...
VICTORIA
VICTORIA 7.06.2017, 23:37
pożyczyć! pożyczyć!! pożyczyć!!!
Czy szukasz renomowanej i akredytowanej firmie pożyczki prywatnej, która daje pożyczki na okazję do życia. Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki w sposób bardzo szybki i łatwy, pożyczki osobiste, kredyt samochodowy, kredyt hipoteczny, pożyczka studencka, pożyczka biznesowa, pożyczka inwestycyjna, konsolidacja długów i inne. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie kłopoty finansowe były przeszłością. Pożyczamy fundusze osobom fizycznym i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nr wymaganego zabezpieczenia społecznego i nie wymaga sprawdzenia kredytu, gwarantowana 100%. Chcę skorzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy wiarygodnej pomocy i chętnie udzielimy pożyczek.
Więc napisz do nas dzisiaj: (victoriaemmanuelloan@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę.
sa
sa 17.07.2017, 09:34
sama mogę ci pożyczyc...
Divine
Divine 17.05.2017, 02:51
cześć

Czy starałeś się rozpocząć projekt lub otworzyć firmę? Potrzebujesz pilnego finansowania, aby ukończyć edukację lub zbudować dom? Potrzebujesz pilnego finansowania na leczenie szpitalne lub wyjazd za granicę? Uprzejmie prosimy o kontakt przez: (divineloanfirm622@gmail.com)

Z poważaniem,
  Boski
John Lisa
John Lisa 30.04.2017, 12:55
Witam, jestem Pan John Lisa, prywatny pożyczkodawca, który daje pożyczkę z bardzo niską stopą procentową 2%. Dajemy wszelkiego rodzaju pożyczki takie jak pożyczka edukacyjna, pożyczka firmowa, kredyt domowy, pożyczka rolna, pożyczka indywidualna, pożyczka samochodowa i inne dobre powody. Nasz program pożyczkowy jest bardzo bezpośredni i elastyczny, tak jak Twoja satysfakcja i sukces finansowy to nasz cel. JEŚLI ZAINTERESOWANY, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: johnlisaloncompany2003@gmail.com
sa
sa 17.07.2017, 09:35
sama mogę ci pożyczyc...
jonathan
jonathan 23.04.2017, 12:16
Witamy, jesteśmy Jonathan Albert Mak Loan Firmą, prywatną firmą pożyczkową, która daje pożyczki na czas nieokreślony. Potrzebujesz pilnej pożyczki, aby usunąć swoje zadłużenie, potrzebujesz pożyczki kapitałowej dla Twojej firmy, zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe, potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego, pożyczki studenckiej, kredytu samochodowego, pożyczki kontraktowej. Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie kłopoty finansowe były przeszłością. Pożyczamy fundusze osobom potrzebującym pomocy finansowej, osobom, które mają złe kredyty lub potrzebują pieniędzy, aby płacić rachunki. Dajemy osobom z najniższym poziomem oprocentowania 2%. Chcę skorzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy wiarygodnej pomocy i oferujemy Państwu pożyczkę. Dziękuję, skontaktuj się z nami już dziś pod adresem: jonathanalbertmak@gmail.com
Jonathanalbert88@outlook.com
sa
sa 17.07.2017, 09:35
sama mogę ci pożyczyc...
Wayne Davis
Wayne Davis 23.04.2017, 07:07
100% finansowanie przez naszą firmę z niską stopą procentową 4%. Oferujemy pożyczki osobom, organizacjom, firmom itp. Proces szybkiego i prostego zatwierdzania pożyczki może pomóc Ci pożyczyć pieniądze. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej,
Spring-cash2016@outlook.com
sa
sa 17.07.2017, 09:36
sama mogę ci pożyczyc...
MONIKA ZAJAC
MONIKA ZAJAC 19.04.2017, 19:44
Pozdrowienia dla wszystkich
Nazywam się MONIKA ZAJAC
Właśnie otrzymał kredyt w wysokości € 30.000 w dużym francuskim przedsiębiorcą
Nazywa się CHARLY KERKIR
Jest to uczciwy i rozsądny człowiek z oryginalnymi dokumentami
On zawsze dotrzymuje słowa
Dzięki temu wielkiemu człowiekowi
I rozwiązać wszystkie moje długi
A teraz mam pokój serca
I żyję moje spokojne życie sukę do CHARLY KERKIR
Teraz jestem spokojny
A ja Ci udostępniony
Aby uzyskać więcej informacji
Można kontakt poprzez email
magdalenakujawa132@gmail.com
Lub skontaktować się z kredytodawcą się do
charlykerkir@gmail.com
Jeśli nie potrzebują kredytu
Proszę skontaktować się z rodziną
Ale padło na właściwej osoby
To pożyczkodawcy, a nie jak inni

Dziękuję za uwagę

Niech cię Bóg błogosławi
sa
sa 17.07.2017, 09:36
sama mogę ci pożyczyc...
MONIKA ZAJAC
MONIKA ZAJAC 19.04.2017, 19:41
Pozdrowienia dla wszystkich
Nazywam się MONIKA ZAJAC
Właśnie otrzymał kredyt w wysokości € 30.000 w dużym francuskim przedsiębiorcą
Nazywa się CHARLY KERKIR
Jest to uczciwy i rozsądny człowiek z oryginalnymi dokumentami
On zawsze dotrzymuje słowa
Dzięki temu wielkiemu człowiekowi
I rozwiązać wszystkie moje długi
A teraz mam pokój serca
I żyję moje spokojne życie sukę do CHARLY KERKIR
Teraz jestem spokojny
A ja Ci udostępniony
Aby uzyskać więcej informacji
Można kontakt poprzez email
magdalenakujawa132@gmail.com
Lub skontaktować się z kredytodawcą się do
charlykerkir@gmail.com
Jeśli nie potrzebują kredytu
Proszę skontaktować się z rodziną
Ale padło na właściwej osoby
To pożyczkodawcy, a nie jak inni

Dziękuję za uwagę

Niech cię Bóg błogosławi
sa
sa 17.07.2017, 09:36
sama mogę ci pożyczyc...
oceanicfinance
oceanicfinance 3.04.2017, 02:21
Czy potrzebujesz prawdziwej pożyczki na cele biznesowe lub płacić zadłużenie Kellie Wilson teraz za prawdziwe pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej: Oceanicfinance113@gmail.com
sa
sa 17.07.2017, 09:37
sama mogę ci pożyczyc...
Palmer Loan
Palmer Loan 25.01.2017, 00:58
GET FAST kredytów zabezpieczonych i niezabezpieczonych
Oferujemy szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw właścicieli. Współpracujemy z firmami, małych, średnich i dużych im pomóc albo zacząć lub ekspansji na nowe terytoria.
Pomagamy finansować małe przedsiębiorstwa, kiedy najbardziej potrzebne, aby rozwinąć istniejący biznes, zakup wyposażenia kapitałowego, zwrócić wydatki i dla wielu innych potrzeb, takich jak reklama, wynajem, remont itp
Dajemy pożyczki od $ +2,000 Aby $ +2.000.000 / R30,000 do R20,000,000 o bardzo małej wysokości 3% w stosunku do okresu od 1 do 30 lat trwania.
Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: palmerloan815@gmail.com
sa
sa 17.07.2017, 09:37
sama mogę ci pożyczyc...
Nanneli Hasli
Nanneli Hasli 7.12.2016, 23:06
Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Możemy Ci pomóc!

Czy potrzebujesz pilnej odpowiedzi do u sytuacje finansowe, czy masz złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki i do inwestowania w interesach z życia zmieniającym plany dla siebie i sytuacji finansowej swojej rodziny? martwić się nie więcej jak NANNELI Hasli POŻYCZKI SEVRICES, niezawodnym pomocy beneficjent jest tutaj w zasięgu ręki, aby pomóc w rozwiązaniu problemu finansowego. Nasze usługi jest komfort jak my cieszymy się zaoferować pożyczkę w wysokości 2% satysfakcji ze zniżkami. Aby uzyskać więcej zapytań i zamówienie prosimy o kontakt pod adresem: nannelihasli@outlook.com


Proszę skontaktować się z nami za pomocą 24/7 usług.

nannelihasli@outlook.com

Z poważaniem,
Pani Nanneli Hasli
nannelihasli@outlook.com
sa
sa 17.07.2017, 09:37
sama mogę ci pożyczyc...
CYNTHIA MORGAN
CYNTHIA MORGAN 3.12.2016, 02:30
Cześć,
Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od $ 5,000.00 do $ 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com


Imię i nazwisko ....................................
Prywatny numer telefonu ............................
Kraj …………………………………….
Adres ………………………………..
Stan ..............................
Wiek .............................................
Czy stosowane przed? ..................... ..
Status rodziny ……………………………
Kwota pożyczki potrzebna jako pożyczki .....................................
Kredyt Termin .................................
Zawód ....................................
Miesięczny przychód ………………………..
Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
pozdrowienia


e-mail:cynthiamorganfunding@gmail.com
www: cynthiamorgansfunding.com.ng
Telefon: 1 (562) 708-4413
sa
sa 17.07.2017, 09:37
sama mogę ci pożyczyc...
CYNTHIA MORGAN
CYNTHIA MORGAN 3.12.2016, 02:29
Cześć,
Aby prawidłowo się przedstawię, jestem pani CYNTHIA MORGAN prywatny pożyczkodawca daję pożyczki w wysokości 2% rocznie. To szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki loan.There istnieje wiele możliwości do poszukiwania pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a wciąż nie są w stanie uzyskać. Ale to szansa na finansowe progiem, a tym samym nie można przegapić tej okazji. Ta usługa jest dostarczenie zarówno osób prywatnych, firm, biznesmenów i women.The dostępna kwota kredytu w przedziale od $ 5,000.00 do $ 500.000.000,00 lub dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com


Imię i nazwisko ....................................
Prywatny numer telefonu ............................
Kraj …………………………………….
Adres ………………………………..
Stan ..............................
Wiek .............................................
Czy stosowane przed? ..................... ..
Status rodziny ……………………………
Kwota pożyczki potrzebna jako pożyczki .....................................
Kredyt Termin .................................
Zawód ....................................
Miesięczny przychód ………………………..
Cieszę się do przekazania do szybkiej odpowiedzi
pozdrowienia


e-mail:cynthiamorganfunding@gmail.com
www: cynthiamorgansfunding.com.ng
Telefon: 1 (562) 708-4413
sa
sa 17.07.2017, 09:38
sama mogę ci pożyczyc...
Wioletta
Wioletta 24.07.2016, 17:49
Dzień dobry wszystkim z mojego kraju, nazywam się Wioletta od Warszawie przyjechałem tu na blogu, aby odwoływać się do firmy, która jest legit i wolne od oszustw i firmę, gdzie zrealizowany moją pożyczkę od 35,000,00euro wczoraj i ja przyszedłem tutaj, aby ta chwila rozdrażnieniem wszystkim, że jest w potrzebie kredytu, która nadal istnieje firma zawsze można ufać i polegać na bo w moim przypadku okazało się, że firma o nazwie firmy pożyczki Stella Rene, że była firma gdzie ja zrealizowany kredytu wczoraj, więc proszę się połączony z ta firma w przypadku, gdy są w potrzebie pilnej pożyczki dziś, bo zawsze możesz liczyć na pożyczkę Email poniżej {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com} więcej informacji na dzisiaj.

Wioletta
sa
sa 17.07.2017, 09:38
sama mogę ci pożyczyc...
carolina
carolina 4.07.2015, 16:42
cześć
Czy potrzebujesz pożyczki, aby spełnić Twoje potrzeby finansowe, zabezpieczenia lub pożyczki, oferujemy w niskiej wysokości 3%, nasza obsługa kredytu jest szybsze niż jakiekolwiek inne, jesteśmy dobrze zarejestrowanym i located.apply teraz w: carolinabruce74@yahoo.com
sa
sa 17.07.2017, 09:38
sama mogę ci pożyczyc...
carolina
carolina 4.07.2015, 16:41
cześć
Czy potrzebujesz pożyczki, aby spełnić Twoje potrzeby finansowe, zabezpieczenia lub pożyczki, oferujemy w niskiej wysokości 3%, nasza obsługa kredytu jest szybsze niż jakiekolwiek inne, jesteśmy dobrze zarejestrowanym i located.apply teraz w: carolinabruce74@yahoo.com
sa
sa 17.07.2017, 09:38
sama mogę ci pożyczyc...
global
global 24.04.2015, 02:00
Benötigen Sie dringend Darlehen? Wir geben Darlehen an interessierten Einzelpersonen, die Darlehen mit gutem Glauben suchen. Sind Sie ernsthaft brauchen eine dringende Darlehen? dann sind Sie bei uns richtig. Wir geben Business-Darlehen, Privatkredit, kontaktieren Sie uns für Ihren Darlehensantrag auf Ihre Nachfrage und durch finanzielle problem.contact uns heute per e-Mail: globalloancompany101@gmail.com
Vielen Dank wie wir Ihre Antwort erwarten
global loan Firma
sa
sa 17.07.2017, 09:39
sama mogę ci pożyczyc...
danculture
danculture 3.03.2015, 06:41
Ja jestem Pan Dan Kultura, prywatne pożyczki pożyczkodawcy. my oferuje kredyty z oprocentowaniem w wysokości 2% w skali roku w wysokości pl 100,000,000,00. Które 500,000,000,00.in do dowolnej walucie trzeba pożyczki w. Z zabezpieczone finansowanie 100 projektów% dostępne i niezabezpieczone pożyczki. mamy zagwarantowane świadczenia usług finansowych dla wielu z naszych klientów na całym świecie. Z pakietu pożyczki uprzywilejowanej, pożyczka może być przetwarzane i środki przekazywane jest dla kredytobiorcy jak najszybciej. działamy z warunkami jasne i łatwe do zrozumienia i oferują pożyczki dla każdego z naszych klientów, którzy ubiegali, firmy, korporacje i wszystkich rodzajów organizacji biznesowych, osób i prywatnych Real Estate Investors. skontaktuj się z nami na nasz e-mail: danculture@outlook.com więcej szczegółów na temat sposobu, aby uzyskać kredyt w porządku.
sa
sa 17.07.2017, 09:39
sama mogę ci pożyczyc...
KOROLIAN SMITH
KOROLIAN SMITH 14.02.2015, 05:28
Good Day Everyone,

This is to inform the general public that KOROLIAN SIMTH MONEY LENDING is currently offering long and short term Loans to individuals and firm and co-operate bodies that are seriously in need of financial support to boost up business or other financial needs at the rate of 3% interest. Apply for any kind of financial loans, in any part of the world; It's affordable, what a competitive edge, Just at 3% Interest Rates, Facility is guaranteed, Let's have your application now with your details for further processing....contact us with following information below
via email: koroliansimthloanfirm@gmail.com

Name:
Location:
Amount Needed:
Duration:
Country:
Phone Number:
Marital Status:
Next of kin:
Monthly income:

NOTE:
All e-mail should be sent to: koroliansimthloanfirm@gmail.com
Thanks, Your Sincerely.
MONEY LENDING
Larry Fox
Larry Fox 5.02.2015, 05:13
Zapraszamy do 24 godzin Kredytu usługi

Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. 24 godzin Kredyt Service jest jedną z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a nasz przyjazny i doświadczony personel jest w stanie przetwarzać aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć każdą kadencję od 1 do 25 lat i pożyczyć każdą kwotę od £ 2,000 do £ 50.000.000,00 na dowolny cel.

Rodzaje kredytu oferujemy to:

pożyczki osobiste
Krótkoterminowe kredyty
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie kredyty
Kredyty Wszelkie przeznaczenia
warunki kredytu
Złych kredytów kredytowa
tani kredyt
Działania pożyczki
kredyt
Problemy kredytowe złe
Zabezpieczony kredyt

Z niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkich częściach świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat powyżej.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice@gmail.com
pozdrowienia
Larry Fox
LAPOLOAN
LAPOLOAN 18.01.2015, 00:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Maurice Finance
Maurice Finance 16.01.2015, 01:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Michael Loan
Michael Loan 9.01.2015, 04:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Maurice Finance
Maurice Finance 13.12.2014, 05:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

mr tony smith
mr tony smith 17.11.2014, 13:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

amanda rogers
amanda rogers 17.11.2014, 13:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Morris Ray
Morris Ray 15.11.2014, 12:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

marry barry
marry barry 26.10.2014, 23:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

leo scott
leo scott 24.10.2014, 00:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Immaculate Finance
Immaculate Finance 10.10.2014, 00:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Micheal Benson
Micheal Benson 30.08.2014, 03:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Maurice finance
Maurice finance 13.07.2014, 23:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pani
Pani 26.04.2014, 21:05
Szkoda że w starogardzie gd. nie można oddac :( ,,, bo właśnie taką grupę krwi mam.
Alison Malcolm
Alison Malcolm 19.03.2014, 20:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

oscar hernadez
oscar hernadez 19.01.2014, 12:46
dzień dobry

Jesteśmy organizacją chrześcijańską utworzona , aby pomóc ludziom w potrzebach
Pomaga , jak help.So finansowego , jeśli masz zamiar poprzez finansowe
trudności lub masz jakiekolwiek bałagan finansowy , i trzeba funduszy
rozpocząć własną działalność gospodarczą , lub potrzebujesz pożyczki na osiedlenie swój dług lub zapłacić
off rachunki , start ładny obiekt , lub jesteś trudno jest
uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków , w Biblii mówi " " Łk 11:10
Każdy, kto prosi, otrzymuje , a kto szuka, znajduje , a kto kołacze ,
Drzwi zostaną otwarte ", więc nie pozwól tych okazji przekazać ci
ponieważ Jezus jest ten sam wczoraj , dziś i na wieki more.Please
to jest dla poważnych ludzi myślących i Bóg obawiając .

skontaktować oscarhernadezfund2@outlook.com

Jesteś radzą, aby wypełnić i odesłać szczegóły poniżej ..

Formularz Wniosku o pożyczkę

Nazwa wnioskodawcy : ................
Kraj : ................................
Zawód : ...........................
Płeć : .......................................
Celem pożyczki : ....................
Wiek : ......................................
Telefon : ..................................
Kwota potrzebna : ...................
Czas trwania kredytu : .....................
Miesięczny dochód : ..................
Honia
Honia 9.05.2013, 08:27
Można ddać krew dowolnej grupy. Zostanie ona wymieniona na potrzebną Marice 0RH . Zaznaczcie tylko, że jest to krew dla Mariki Rudoman.
miki
miki 8.05.2013, 14:40
sam mam inną grupę, ale 0 RH to częsta krew, więc ludzie nie bójcie się i pomóżcie dziecku!!
8.05.2013, 14:19
nie czekajcie ludzie ! nie ma na co

Pozostałe