×
Piątek, 28.07.2017, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Wypadek w Tczewie. Honda prelude zatrzymała sie na barierce

  • 1.07.2012, 10:35
  • (pp)
Wypadek w Tczewie. Honda prelude zatrzymała sie na barierce
W nocy, około  godz.  1.00 w niedzielę 1 lipca doszło do wypadku drogowego w pobliżu skrzyżowania drogi krajowej E1 z ul. Norwida w Tczewie.

Honda prelude zatrzymała sie na barierce przy ścieżce dla pieszych.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że kierujacy hondą prelude poruszając się w kierunku Łodzi podjął manewr ominięcia wysepki rozdzielającej pasy ruchu z lewej strony i stracił panowanie nad pojazdem.

(pp)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

9.07.2012, 12:25
wystarczy obejrzeć zdjęcia - tam była duża prędkość, szczęście w nieszczęściu, że na chodniku nikogo nie było
fhd
fhd 9.07.2012, 09:15
Kierowca to nie tczewian . To było mu pisane prędzej czy później spowodował by wypadek , bo jeździł jak wariat . Ale po części to też wina rodziców bo jak poszło się ze skargą że chłopak szybko jeździ , to matka zaczynała bronić syna i wygnać tą osobę z podwórka .
ana
ana 8.07.2012, 17:06
Tak się składa, że trochę znam 2 pasażerów tego samochodu i wiem jak jeżdżą. Oni nigdy nie powinni dostać prawa jazdy ! Dobrze, że nikogo nie zabili...ale to pewnie kwestia czasu bo jeden z nich, ma już na koncie kilka wypadków i nic nie robi z tego. Kilkanaście razy widziałam jadąc z koleżankami, jak jeden z nich jeździ z Tczewa przez Suchy Dąb. Nawet w Suchym Dębie potrafi nie zwalniać poniżej 150km/h a jeszcze wyprzedza inne samochody. Oni tak jeżdżą, ciągle wyprzedzają innych, na przejściach, zakrętach, wszędzie - to jest jakiś nowy sport dla facetów?
12.07.2012, 22:32
idiotko moze na poczatek sie przedstaw, powiedz kto niby tak jezdzi,a pozniej wypisuj te głupie brednie!!!
7.07.2012, 12:24
i co z tego ze sa koleiny,ten dzieciak widocznie nie dostosowal predkosci do warunkow panujacych na drodze
reporterka24
reporterka24 5.07.2012, 16:21
[quote]
Ci chlopacy to dobrzy ludzie wiec prosze nie komentowac ze to deile itd. [/quote]
dobry znam tych chlopakow i wiem ze kierowca to idiota ktory zawsze jezdzi jak wariat i chce pokazac sie ze nawet jezeli jedzie 150 to swietnie panuje samochodem. nie dawno przejechalby rowerzyste a za pol godziny dzieci wychodzace z boiska.
6.07.2012, 16:24
tutaj raczej widać i tak sporą prędkość, przy 60km/h raczej nie można wbić się na płotek
7.07.2012, 09:33
nomen omen gdyby była poręcz po dwóch stronach chodnika móglby jechać jak wagonik kolejki górskiej - tczewiak potrafi
5.07.2012, 00:56
to stare gówno, zobaczcie ajkie fury sportowej jeżdzą po naszych drogach...
17.07.2012, 12:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kidox
kidox 2.07.2012, 21:08
Pozbawic idiotow praw jazdy !! Drogi są dla rozważnych - na drodze są inni ktorzy chcą życ !!!!!!
Fafarafa
Fafarafa 2.07.2012, 21:07
Wielcy kierowcy bez prawa jazdy nie mają tutaj prawa głosu! jechał ktoś ostatnio DK91 w miejscu w którym doszło do wypadku? jeśli tak to sam wie jakie tam są koleiny wyjeżdżone przez ciężarówki. Cud że nikt nie umarł i w dupie z nowymi autostradami jeśli nie mamy starych dróg w dobrym stanie!
aaa
aaa 2.07.2012, 15:55
Po co zadajecie pytania jak wypadl itp., nie powinno was to interesowac,ja tez tam byłam i nie ładnie jest wyzywać tego który kierował,bo nie macie pojęcia jak do tego doszło,a wypisujecie takie bzdury!!!
Painka2
Painka2 2.07.2012, 09:44
Ci chlopacy to dobrzy ludzie wiec prosze nie komentowac ze to deile itd.
dixi
dixi 2.07.2012, 04:22
Niestety, kolejny raz mamy do czyniena z brawura za kierownica,ale nie ma sensu wypisywac komentarzy typu "dobrze mu tak..." itp. nie wiadomo kiedy moze nas, lub kogos z naszych bliskich cos podobnego spotkac, wiec troche rozwagi z takimi tekstami. Osobiscie prowadzilam ten samochod przez 4 lata i znam jego mozliwosci!!! Teraz nie ma co sie pastwic nad kierowca, tylko modlic sie zeby wyszedl z tego
xoxo
xoxo 2.07.2012, 00:13
Cały dzień tak śmigał sobie po Tczewie az w koncu musiało się coś stać !
K.M
K.M 1.07.2012, 23:26
[quote]i bardzo dobrze kretynowi mógł wpaść do stawu który jest nieopodal [/quote]
TY DEKLU.....!!!! MOZE TY KIEDYŚ WPADNIESZ ?! NIE ŻYCZĘ CI TEGO BO MAM ODROBINE KULTURY I LUDZKICH UCZUĆ.......
2.07.2012, 14:19
gosciu jak chcesz to mozesz popływac w tym stawie...nikomu Zle sie nie zyczy
1.07.2012, 22:48
taką furą to się każdego objedzie bez ryzykownej jazdy
1.07.2012, 22:34
z tego co mowil kierowca innego samochodu on chcial go wyprzedzac
1.07.2012, 22:31
należy też docenić mieszkńców Górek, ze pomogli i staneli na wysokości zadania
górki ogórki
górki ogórki 1.07.2012, 22:27
Ciekawe dlaczego chciał jechac lewą stroną wysepki ? Zeby szybciej czy co ?
Jak widać był to bardzo ryzykowny manewr i pytanie dlaczego kierowca go podjął ?
lll
lll 2.07.2012, 18:06
Podjal go bo zawiodly hamulce
Quattro maniac
Quattro maniac 1.07.2012, 22:10
[quote]
Witam. Tez mam sportowe auto z mocnym silnikiem ale ma także mocne hamulce, a gdy rozpedzasz się do zawrotnych predkości to zawsze pomyśl o tym czy zdązysz wyhamować tak napędzone auto (o tym nie wielu pamięta i nie zdaje sobie z tego sprawy). A może to był powrót z dyskoteki i i jakieś popisy przed innymi ? kto wie. [/quote]


LOL Trakcji zabraklo ;)
pasazer...
pasazer... 1.07.2012, 21:53
Panowie i Panie, zadnego dachowania nie było.jechałem tym samochodem
2.07.2012, 09:37
a wiesz jakim cudem kierowca wypadł z samochodu ?
2.07.2012, 14:14
napewno wiem wiecej od Ciebie. po pierwze to nie tylko kierowca wypadł lecz tez drugi uczestnik wypadku, ktory siedział z tyłu po lewej stronie. naszczescie jemu nic sie nie stało
2.07.2012, 15:02
słusznie w końcu tam byłeś, pytanie jak auto wskoczyło na barierki ? a jak nie było dachowania to na pewno był to tak zwany boczny szlif i w tym czasie wypadł kierowca i pasażer - mam racje ?
1.07.2012, 22:17
a skąd te ślady szorowania na lewym boku samochodu ?
1.07.2012, 21:51
ale co ma studzienka do rzeczy ?? ona byla poza droga szybciej moglo go rzucic na tych wilekich koleinach i to ze wjechal na ta wysepke, a co do dachowania to do konca przekonany nie jestem wydaje mi sie ze troche go rzucalo na boki ale na dachu nie wyladowal jak zreszta widac na zdjeciach dach jest w miare caly
feralna studzienka
feralna studzienka 1.07.2012, 21:12
i gdyby nie ta studzienka, która stosunkowo mocno wystaje samochód by nie dachował.
Czy wreszcie ktoś w tym mieście zrobi porządek z wystającymi studzienkami i tymi mocno zaniżonymi ? Czy potrzeba jeszcze większej tragedii ? Pytam się kto za to odpowiada, bo przez tą studzienkę właśnie samochód frunął w powietrzu, a potem szorował na boku i dachu.
japan
japan 1.07.2012, 21:00
Honda Prelude [*]
swiadek
swiadek 1.07.2012, 19:57
Skóra , fura i komóra ..i na koniec szpital. Chłopak juz od suchostrzyg chciał zaimponować swoim kolegom jego umiejętności kierowcy niestety jego technologia kierowania nie pokonała wysepki na górkach po czym wyfrunął w powietrze zabierając ze sobą lampe , rozdzielnie elektryczną i na koniec skosił barierki dla pieszych . Szczescie pieszych i samochodu który stał na swiatłach -bo mogło sie skończyc o wiele gorzej.Gratulacje dla wszystkich którzy udzielali pierwszej pomocya było ich sporo i raczej nikt nie stał bezczynnie jak to opisywał przedmówca - koszulki mozna odkupic lecz pierwszej pomocy nie.
pierwszy na miejscu
pierwszy na miejscu 1.07.2012, 19:39
chlopaki troche przegieli . ale to zdarza sie nam wszystkim niestety.szkoda bo to młody chłoipak zostal najbardziej poszkodowany w tym zdarzenu.wyrazy wspułczucia dla rodziny dziewczyny i bardzo przejetego przyszłego tescie.pozdrawiam
stary szofer
stary szofer 1.07.2012, 18:13
A ja takich nie żałuję, obojętnie co dalej z nimi będzie!!!! To są bandyci którzy zabijają przypadkowych ludzi. Sami niech walą w drzewa i ściany i niech się zabijają!!!!
......
...... 2.07.2012, 15:17
takich ludzi jak TY to od razu powinni wieszac , nie zyczy sie nikom smierci bo moze Tobie sie przydazyc podobna sytułacja.zeroooo rozumu!!!!
aaa
aaa 1.07.2012, 16:48
Jezeli was tam nie bylo to wcale sie nie wypowiadajcie!!!!!
bob
bob 1.07.2012, 16:30
dwoch bez obrazen, jeden poobijany rozcieta waarga stan umiarkowany, kierowca w stanie ciezki pekniecie czaszki
mieszkanka Witosa
mieszkanka Witosa 1.07.2012, 15:59
Ja też byłam przy tym zdarzeniu, zgadzam się że tylko jeden chłopak oddał swoją koszulkę, wieksza ilość osób była na tyle w szoku lub panice ,że ich zamurowalo....
nie istotne....
CZY KTOŚ WIE COŚ NA TEMAT ICH STANU?? to chyba jest teraz ważne.
muscle car
muscle car 1.07.2012, 14:46
Witam. Tez mam sportowe auto z mocnym silnikiem ale ma także mocne hamulce, a gdy rozpedzasz się do zawrotnych predkości to zawsze pomyśl o tym czy zdązysz wyhamować tak napędzone auto (o tym nie wielu pamięta i nie zdaje sobie z tego sprawy). A może to był powrót z dyskoteki i i jakieś popisy przed innymi ? kto wie.
tczewianka
tczewianka 1.07.2012, 14:32
Ja jednak jestem skłonna stwierdzić , iż reakcja ludzi była prawidłowa. Każdy pomagał jak mógł . I stwierdzenie pani niżej iż ludzie tylko "stali" jest błędne. Nikt, po pierwsze nie chciał utrudniać pomocy tym, którzy byli tam pierwsi czyli np. mi.

Ci chłopacy z pewnością nie pozwolą sobie na drugi taki poryw szaleństwa. A ja mogę z dumą powiedzieć, żę mieszkańcy górek spisali się znakomicie mimo tak późnej godz. Dzieki Nim 10 min po wypadku ranni byli już w karetce
1.07.2012, 23:26
smieszne "kazdy pomagal jak mogł", no tak stwierdzenie jest prawdziwe, biorac pod uwage ze dla wikszosci szczytem pomocy bylo wlasnie stanie i patrzenie, no tak wielkie gratulacje, " nie przeszkadzali".
mieszkaniec górek
mieszkaniec górek 1.07.2012, 13:26
jestem młodym człowiekiem (może i głupim bo młody to napewno głupi ) ale wiele niebezpiecznych sytuacji już na drodze widziałem , nikomu śmierci na drodze nie życze ale jeśli ktoś nie myśli na drodze i sadzi że jest jak schumacher to tak to sie kończy
L i E
L i E 1.07.2012, 12:02
Oczywiście, zgadzam się z Wami, że za nieprzepisową jazdę (wyprzedzał w niedozwolonym miejscu - chyba zaskoczyła go ta wysepka) powinni zostaćukarani ale nie poprzez stratę życia ( dwie minuty później my byśmy już byli w tym miejscu i to w nas by uderzył ten samochód) Nadal nie wiem czy oboje byli w tym samochodzie czy jeden z nich to po prostu przechodzień... Chciałam pogratulować człowiekowi który był akurat na miejscu i okazał się ratownikiem i udzielił im pierwszej pomocy i tak naprawde opanował sytuacje. Ci, którzy stali (TYLKO STALI)w momencie gdy on poprosił o koszulki żeby zatamować krwotok powinni sie schować w tym momencie.( tak tylko mój narzeczony zdjął koszulke i stał na wpół nagi i ta koszulka tam jeszcze leży, mam zamiar tam dzisiaj pójść jak on dojdzie do siebie po tym wszystkim) Macie prawo oceniać i potępiać brawure kierowców takich jak ten ale nie piszcie prosze że śmierć im sie należała.....
Painka
Painka 1.07.2012, 11:41
IDIOTĄ JESTES TY ! nie bede tutaj się wykłócać.. zycze Ci zeby kiedys Ciebie spotkała podobna sytuacja ;)
mieszkaniec górek
mieszkaniec górek 1.07.2012, 11:14
to czemu ci idioci jeżdza nieprzepisowo ? i bardzo dobrze ze im pocharatało kości może sie wkońcu nauczą że trzeba jeżdzić swoim pasem drogowym a nie pod prad , wkurza minie takie cwaniactwo drogowe strasznie .... po skali zniszczeń śmiem przypuszczać że 100 km/h lecieli lekko
1.07.2012, 10:56
obowiazkiem jest pomoc drugiemu człowiekowi
luśnia
luśnia 1.07.2012, 10:42
Faktycznie, wysepka jest po to aby omijać ją lewą stroną (pewnie prawą jechał jakiś "głupek", który jeździ prawidłowo a tym panom się śpieszyło), Usprawiedliwieniem mogła być awaria hamulców w sytuacji gdy po prawej stronie ktoś zatrzymał się na światłach a oni nie chcieli wjechać mu w kufer. Każda inna sytuacja świadczy o ich głupocie.
L i E górki
L i E górki 1.07.2012, 10:25
Zdjęcia wykonane są dużo pózniej , po całej akcji ratunkowej. Ktoś kto pisze takie rzeczy jak ''mieszkaniec górek'' widocznie jest zbyt niedojrzały żeby zrozumieć co sie tam dzialo.. My byliśmy przypadkowymi świadkami, mój narzeczony pomagał przy ratowaniu życia tym chłopakom ( mam nadzieje żę napiszecie co z ich zdrowiem bo całą noc o tym myśle - mimo że ich nie znam a niestety mam nagranie jak wyglądała akcja ratunkowa w telefonie - i od razu żebu uniknać złośliwych komentarzy, nagarne to zostalo poniewarz funkcja latarki w telefonie działa tylko w momencie nagrywania a ta byla potrzebna)
mieszkaniec górek
mieszkaniec górek 1.07.2012, 09:50
i bardzo dobrze kretynowi mógł wpaść do stawu który jest nieopodal
2.07.2012, 21:42
Kretynem jest osoba, która wypisuje takie głupoty, jak przedmówca, Nie znam Cię, ale już widać, że Ciebie mozna nazwać kretynem:) ciesz się, że Ciebie tego nie spotkało. Gratuluje dobrze dobranych słów:) wprost genialne:)

Pozostałe