×
Środa, 14.11.2018, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Pelplin postawił na Chyłę. Będzie zmiana na stanowisku burmistrza!

  • 5.11.2018, 07:17 (aktualizacja 05.11.2018 08:46)
  • red.
Pelplin postawił na Chyłę. Będzie zmiana na stanowisku burmistrza!
Podziel się:
Oceń:
Bez niespodzianki w drugiej turze wyborów w gm. Pelplin. Startujący z Kociewskiej Inicjatywy Samorządowej Mirosław Chyła zdobył poparcie 2843 mieszkańców i pewnie wygrał z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Tomaszem Czerwińskim.

Przez ostatnie miesiące Tomasz Czerwiński pełnił obowiązki burmistrza gminy, jednak, jak pokazują wyniki opublikowane przez PKW, piastowanego stanowiska nie przekuł w wyborczy sukces. Podobnie jak w gminie Tczew, stery przejmie dotychczasowy przewodniczący Rady Gminy. Warto dodać, że komitet Kociewska Inicjatywa Samorządowa wprowadził do organu uchwałodawczego większość swoich przedstawicieli. 

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Mirosław Chyła - 2843 gł. 
Tomasz Czerwiński - 1713 gł. 

red.

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adrian
Adrian 7.11.2018, 10:07
Demski miał idealne włosy, a kim się okazał? Najgorszym Burmistrzem jakiego miał Pelplin także ludzie się zastanówcie co piszecie. Włosy tu nie mają nic do rzeczy. Co, boli was że w końcu skończą się układy w Urzędzie Miasta w Pelplinie?
...
... 7.11.2018, 10:48
Pan Chyla ma daleko do elokwencji i kultury osobistej wizerunku ,dykcji w glosie do PANA Patryka Demskiego. W pewnym momencie
Pelplin stal sie dla Pana Demskiego zasciankiem i uzeraniem sie z ludem o marnej edukacji spolecznej.
Czajka
Czajka 6.11.2018, 18:21
Jak tu się cieszyć z nowego burmistrza jak to stare klimaty wrociły. Znowu u władzy dawny KKR a więc nic nie bedzie się działo....Pan Prześcieradło wnet ukłony bije, czoło pewnie już zdarte...czyżby na coś liczył ???Pelplin czeka teraz 5 lat marazmu i nic nie robienia...Szkoda...
Wow
Wow 5.11.2018, 17:53
Skończ z tym krytykowaniem wyglądu żal ściska ze twój kandydat nie przeszedł !!!! Facet ma niesamowity styl jest bardzo trendy widać klasę . Tak wybrała większość wiec przełknij swoją porażkę i siedź już cicho !!!!
wyborca 2018
wyborca 2018 6.11.2018, 22:49
nie mam zadnego kandydata w tym przekletym Pelplinie tylko jak widze poczochrane wlosy wiem kto to jest ,kazdy inny jest porzadnie ostrzyzony i uczesany, a tu facet w peruce jeszcze w dodatku ta peruka nie uczesana. Jak na glowie taki i w glowie wszedzie balagan.;
gosc
gosc 8.11.2018, 18:57
żal mi Ciebie pisiorku tyle w tym temacie
WYBORCA 2018
WYBORCA 2018 5.11.2018, 20:27
Nie widac tu trendy ,a stylu wogole tylko nie uczesany balagan na glowie. jest to styl sportowca badz robola ,a nie urzednika .Nie ma poczucia estetyki i to jest minusem w wygladzie.
Annnn
Annnn 6.11.2018, 16:23
Wyrobi sie jak wszyscy.
Wow
Wow 5.11.2018, 15:12
Panie Mirosławie ogromne szczere gratulacje . Czytając komentarze na Pana temat widzę ze przegrana co niektórych boli ! Absolutnie proszę nie zmieniać swojego wizerunku ! Jest Pan przystojnym inteligentnym facetem i tak trzymać !!!!
wyborca 2018
wyborca 2018 5.11.2018, 16:19
przystojny inteligentny to nie wszystko wyglad zewnetrzny tez ma znaczenie.Roszczochrane wlosy to brak estetyki osoby piastujacej stanowisko wladz w danym miescie.
Tadeusz
Tadeusz 5.11.2018, 12:55
Ciekawe kto na wice - burmistrza ;)
WYBORCA 2018
WYBORCA 2018 5.11.2018, 12:27
Panie Chyla sadze ,ze PAN teraz jako burmistrz odwiedzi fryzjera poniewaz PANA POCZOCHRANY wizerunke straszy spoleczenstwo w powiecie.Sadze ,ze wieksze wynagrodzenie spowoduje taki koszt na rzecz uslug fryzjerskich. Urzednik piastujacy stanowisko burmitrza powinien wygladac nienagannie , a tu poczochrana fryzura nie przystoi.Spojrz Panw lustro i ocen swoj wyglad bo inni oceniaja negatywnie jako wlodarza.
Annnn
Annnn 6.11.2018, 16:28
Eistan mial gorszy bajzel a jaki byl madry.
Krótka ławka rezerwowych PiS
Krótka ławka rezerwowych PiS 5.11.2018, 10:04
...w istocie lokalny garnitur PIS niewiele sobą prezentuje, nic nowatorskiego nie proponuje. Ot, przeciętniacy z rezerw ...zresztą PiS i tak wchodzi w koalicje...a opierając się jedynie na frontmenach z pierwszych stron gazet, nigdy nie weźmie całej puli...choć i tak PiS, w skali kraju, na szczeblu samorządów,szczególnie sejmików wojewódzkich, odnotował ZNACZĄCY SUKCES ... więc pieprzenie, tu i ówdzie, o klęsce PiS, jest zaklinaniem rzeczywistości...
powiatowo
powiatowo 5.11.2018, 09:51
Witold Sosnowski największym zwycięzcą wyborów. Smoliński największym przegranym!
maron
maron 5.11.2018, 09:29
Nawet w elplinie przegrali.>>>

Pozostałe