czwartek, 28 marca 2024 13:29

TALK – po czterech kolejkach mamy samodzielnego lidera (ZDJĘCIA)

Meczem na szczycie zakończyła się czwarta kolejka Tczewskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Naprzeciw siebie stanęły niepokonane dotychczas drużyny Basket Team oraz ProCam-Tcz.
W czwartej kolejce ProCam-Tcz zmierzył się z Basket Team.

Autor: (tt)

W pierwszej kwarcie mecz był wyrównany i po dziesięciu minutach nieznacznie prowadził zespół ProCam-Tcz 11:9. Kolejne dwie części były zdecydowanie na korzyść obecnych mistrzów, wygrywając odpowiednio 15:8 i 16:7, a wynik po półgodzinnej grze to 42:24. Pomimo wysokiego prowadzenia w czwartej kwarcie Basket Team nie dał rady rywalom, przegrywając 11:13, a cały mecz zakończył się wynikiem 55:35.

Po czterech kolejkach samodzielnym liderem jest ProCam-Tcz mający 4 zwycięstwa wyprzedzający Basket Team, Bolmet oraz Red Dragon z trzema zwycięstwami.