×
Środa, 14.11.2018, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Były współpracownik prezydenta Pobłockiego ogłasza przed wyborami poparcie jego kontrkandydata

  • 17.10.2018, 18:02 (aktualizacja 20.10.2018 09:01)
  • Karol Uliczny
Były współpracownik prezydenta Pobłockiego ogłasza przed wyborami poparcie jego kontrkandydata
Podziel się:
Oceń:
Niespodziewanie do kampanii wyborczej w Tczewie włączył się aktor i były dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie Krystian Nehrebecki. W liście otwartym do mieszkańców, zachęca do oddania głosu na kandydata komitetu „Świadomy Tczew”, Zbigniewa Urbana. - List ten adresuje do tych wszystkich, którzy pamiętają mnie z lat 2012-2017, kiedy prowadziłem CKiS w Tczewie pełniąc funkcję dyrektora instytucji. Mam szczerą nadzieję, że niniejszy apel - prośba trafi także do tczewian, którzy mojej osoby w ogóle nie kojarzą i nie przekroczyli gościnnych progów budynku przy ul. Wyszyńskiego 11.

- Mogą Państwo zapytać - nie bez racji - jakim prawem, na jakiej podstawie, dlaczego wskazuję to, a nie inne imię i nazwisko? Odpowiedź jest bardzo prosta. Dlatego, że tylko ten jeden jedyny (kandydat – dop. red.) wykazał autentyczne zainteresowanie i troskę o rozwój kulturalny i artystyczny dzieci, młodzieży, dorosłych tczewian, prosząc mnie o przygotowanie planu „Kultura Tczewa 2018 - 2023”. Dokument ten to strategia niezbędnych działań na rzecz edukacji artystycznej, rozwoju kultury, ze wskazaniem źródeł finansowania, partnerów, priorytetów, celów do osiągnięcia - pisze w liście otwartym do mieszańców Krystian Nehrebecki. - Dokument „Kultura Tczewa 2018 - 2023” powstaje na konkretną prośbę, konkretnego człowieka, konkretnego kandydata, któremu zależy, który chce i któremu chce się. Od przeszło dwóch lat  sumiennie do mnie „dzwoni, stuka, puka i przyjeżdża”. To świadczy o jego determinacji, uporze w dążeniu do celu, długofalowych planach i po prostu o powadze i odwadze. Ten kandydat na prezydenta nazywa się Zbigniew Urban.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

W styczniu 2017 r. Krystian Nehrebecki niespodziewanie zrezygnował z ubiegania się o kolejną kadencję dyrektora CKiS i zakończył współpracę z Mirosławem Pobłockim. Zarzucał władzom miasta niedofinansowanie tczewskiej kultury. Obecnie prowadzi agencję artystyczną z siedzibą w Gdyni. 

Karol Uliczny

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 18.10.2018, 22:24
Urban jest niewygodny dla kliki kumotrów, kolesiów i klakierów, dlatego okrzyknęli go awanturnikiem, a to nieprawda. Inni tylko powtarzają to bezmyślnie. Jak ich zapytać o konkrety, to nic nie wiedzą.To co było się zużyło i potrzebne jest coś całkowicie nowe. Tylko Urban to zrobi.
Ola
Ola 18.10.2018, 19:46
Im bliżej wyborów, tym bardziej histerycznie Urban jest atakowany i pomawiany. Czy kiedykolwiek skłamał albo coś zmyślił? Nie, zawsze jako jedyny piętnował wszelkie nieprawidłowości, których inni nie chcieli widzieć. Za to ma mój szacunek, ma swoją wizję miasta, bierze na swoje listy młodych (np. Kruszyński na Suchostrzygach) i angażuje się całym sobą, mógł spokojne klepać robotę od 9 do 17, a wybrał walkę o lepsze miasto.
Olo
Olo 18.10.2018, 18:39
po prostu poje... dureń goni durnia, jako dyr. był do bani i banistów popiera
elektorat mira
elektorat mira 19.10.2018, 02:20
po wpisie i nicku wnoszę, żeś ze szkołą rozstał się już w przedszkolu, dlatego mając na uwadze twoją niezawinioną ułomność współczuję ci ograniczeń, z jakimi musisz iść przez życie
młody wyborca
młody wyborca 18.10.2018, 17:48
Ludzie, bądźmy poważni. Zbigniew Urban jest człowiekiem szukającym tylko afer i spisków, więc jak mógłby być dobrym prezydentem? Zarówno on jak i Pobłocki są siebie warci. Zachęcam pominąć tych kandydatów przy głosowaniu a osobiście popieram Marcina Chełstowskiego.
vert
vert 18.10.2018, 15:07
I bardzo dobrze, może ludzie w końcu przejrzą na oczy i zobaczą, jak podłym i mściwym człowiekiem jest Pobłocki. Z czystym sumieniem oddam głos na Świadomy Tczew, razem z Inicjatywą Samorządową mogą stworzyć świetną koalicję.
Ziółkowski
Ziółkowski 18.10.2018, 09:19
Człowieku kompromitujesz się, ludzie nie chcą dłużej widzieć nienawiści Urabana w polityce w Tczewie. Niedziela to już koniec dla Z.U.
f16
f16 18.10.2018, 08:30
ale ich to boli, ale boli ... że odwracają się od nich wartościowi ludzie, którzy mieli okazje ich dobrze poznać! jezeli się nie pohamujecie w tej waszej ignorancji wszystkiego i wszystkich to niedługo zostaną wam sami klakierzy, których rodzinki są obstawione po stanowiskach... brawo Z.U. !!!
Tczewianin
Tczewianin 18.10.2018, 00:41
Tylko Urban!
Jan
Jan 18.10.2018, 00:17
Idzie nowe. Urban ostatecznie wygra i to dużą przewagą
wyborca
wyborca 17.10.2018, 22:31
Brawo Panie Nehrebecki! Dobrze Pan uzasadnił kandydaturę Pana Urbana. Tak samo myśli, większa część mieszkańców Tczewa i wybierze go Prezydentem Miasta Tczewa. 16 lat arogancji władzy w Tczewie STOP!!! To i tak o 16 lat za długo.
Uwaga
Uwaga 17.10.2018, 22:14
Uwaga- Urban wprowadzil narodowcow na listy!!
Lupus
Lupus 18.10.2018, 21:45
Podaj nazwiska i ponieś konsekwencje prawne, za kłamliwe przypisywanie komuś członkowstwa w MW i ONR. Dlaczego tak kłamliwie ujadasz?
hahahah
hahahah 18.10.2018, 15:04
Kogo? Paprota, który narodowców zwalcza? :D
WYBORCA 2018
WYBORCA 2018 17.10.2018, 21:33
Kazdy dorosly czlowiek ,ktory ma prawo wyborcze sam podejmie decyzje na kogo wedlug programu wyborczego ma zaglosowac ;Gdyby Pan Urban nie wprowadzil w swoje szergi czlowieka ,ktory atakuje starsze osoby , straszy i prowadzi na przesluchania do Policji w Komendzie Powiatowej Policji ubzdurajac sobie ,albo szukajac ofiary chcac na niej zarobic zadoscuczynienie postawiajac jej zarzuty o jego znieslawieniu to moze grupa tczewskiego spoleczenstwa by byla gotowa na oddanie glosu na kandydature PREZYDENTA Tczewa. W takim ukladzie moze byc tak ,ze spadochroniarz z PO bedzie viceprezydentem
Tczewa d/s spolecznych i wtedy zazalenia do rpokuratury nie beda pojedyncze tylko masowe.
znowu sympatyk mira?
znowu sympatyk mira? 19.10.2018, 02:22
zgłosiłem wpis do psychiatry, a nie moderatora, łączę się w bólu
Ja
Ja 17.10.2018, 21:23
Ja wlasnie na Urbana bede głosować. Uczyl mnie kiedys fizyki bardzo mily czlowiek. Pobłocki zawsze w pochmurnej minie jakby byl zły ze zyje. A widzę go codziennie prawie i zawsze ma kamienna twarz.
Ja też
Ja też 18.10.2018, 07:25
Pobłocki to zabuczały ponurak i burak.
Mieszkanka
Mieszkanka 17.10.2018, 21:21
Pan Nehrebecki wskazuje mieszkańcom Tczewa, na kogo mają głosować, mimo że nie ma go w mieście od ponad roku. Śmiech na sali. Wyświadczył Urbanowi niedźwiedzią przysługę. I żeby było jasne - nie zagłosuję ani na Urbana, ani na Pobłockiego. Oddam pustą kartkę.
vert
vert 18.10.2018, 15:05
Jak już, to zakreśl wszystkie kratki, cymbale, żeby nikt nie zagłosował za Ciebie podczas liczenia głosów...
On
On 18.10.2018, 23:47
Sam jesteś cymbał. Pusta kartka to symbol.
Rex
Rex 19.10.2018, 06:41
Zgadzam się. Symbol idiotyzmu i proszenia się o fałszerstwo.
Nie kosztem Tczewa prosze
Nie kosztem Tczewa prosze 17.10.2018, 20:02
Chyba pan sobie kpiny urzadza, na Urbana?. Gdzie pan był przez ostatnie 4 lata, na ksieżycu. Urban robi zto tego miasta szambo I posmiewisko. Wstyd
Leon
Leon 18.10.2018, 09:29
A może pośmiewisko z tego miasta robi prezydent z zarzutami i procesem na głowie, który nawet w czasie kampanii musi przepraszać za kłastwa?
Gość
Gość 17.10.2018, 19:43
Nie ośmieszaj się Urban!
oburzony
oburzony 17.10.2018, 19:11
Ceniłem gościa jak był dyrektorem, ale kwra kim ty jesteś żeby mówić na kogo my mieszkańcy mamy głosować już Urban obiecał ci posadę ?wczoraj widziałem U w akcji jak rozmawiał w macu przez telefon ludzie ze wsi mają więcej kultury niż ten typ.Niech ogarnie burdel w swoim urzędzie ludzie stoją tam od 5 rano .Nadaje się na prezydenta jak siodło dla świni
cebulak
cebulak 19.10.2018, 02:26
język wskazuje, że w macu byłeś kanibalem
Wp
Wp 17.10.2018, 19:10
Tylko nie na Urbana
Xyz
Xyz 17.10.2018, 18:43
I bardzo dobrze, Pobłocki kreuje się na prezydenta idealnego... Kto wie więcej o współpracy z nim, jak nie Nehrebecki? Tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że warto głosować na Urbana. To, że Pobłocki go zwalcza, tylko dobrze o nim świadczy...
Mieszkana Tczewa
Mieszkana Tczewa 17.10.2018, 18:40
Panie Urban skoncz pan ,wstydu oszczędź
Tcz
Tcz 19.10.2018, 06:59
Od samego rana nie głosuję na Urbana.

Pozostałe