×
Czwartek, 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

W Dąbrówce pijany 17-latek bez prawa jazdy rozbił opla na drzewie. Cztery osoby trafiły do szpitali!

  • 11.10.2018, 12:05
  • KPP w Tczewie
W Dąbrówce pijany 17-latek bez prawa jazdy rozbił opla na drzewie. Cztery osoby trafiły do szpitali! KPP w Tczewie
Podziel się:
Oceń:
Tczewscy policjanci wczoraj pracowali na miejscach dwóch wypadków drogowych. Pięć osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitali. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do pierwszego zdarzenia doszło, gdy motocyklista nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce. W drugim zdarzeniu jak ustalili mundurowi nietrzeźwy 17-latek, który nie miał uprawnień kierując oplem uderzył w drzewo. Mundurowi ustalają okoliczności dwóch wypadków oraz apelują do kierowców o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj na terenie powiatu tczewskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. Pierwsze zgłoszenie oficer dyżurny tczewskiej komendy otrzymał po godz. 14 i miało dotyczyć wypadku na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Aleją Kociewską. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 50-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego skręcając motocyklem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka mercedesowi. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Motocyklista został zabrany karetką do szpitala w Tczewie. 

Do drugiego wypadku doszło w miejscowości Dąbrówka. Policjant przyjął zgłoszenie po godz. 23. Do czasu przybycia pozostałych służb ratowniczych mundurowi udzielali pomocy przedmedycznej poszkodowanym. Jak ustalono, 17-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego na zakręcie stracił panowanie na oplem i po zjechaniu na lewe pobocze uderzył w drzewo. W trakcie policyjnych ustaleń okazało, że kierujący nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, a podczas badania go na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskano wynik prawie pół promila alkoholu. W wyniku tego wypadku cztery osoby podróżujące oplem z obrażeniami trafiły do szpitali. 

Policjanci, którzy pracowali na miejscach wypadków drogowych wykonali oględziny pojazdów, sfotografowali zdarzenia i rozmawiali ze świadkami. Funkcjonariusze wyjaśniają teraz przyczyny i okoliczności tych zdarzeń. 17-latek może usłyszeć zarzuty spowodowania wypadku drogowego w stanie po użyciu alkoholu, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności. 

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Reaguj, gdy widzisz nietrzeźwego kierowcę! Jeśli zauważysz kierowcę, którego zachowanie na drodze wskazuje, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka odurzającego – nie bądź obojętny, reaguj i powiadom o tym Policję! To może zapobiec wielu tragediom.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
KPP w Tczewie

Zdjęcia (2)

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Agent
Agent 2 dni temu, 07:39
Oby dostam za swoje gownisrz . Dobre pytanie gdzie sa rodzice przez tyle czasu nie zauwazyli ze wraca pijany i nacpany autem. ? Wystarczy popatrzec na snapchacie jak sie chwalil ze jezdzi chleje i cpa .
Gość
Gość 13.10.2018, 10:03
Ja sie pytam gdzie sa rodzice tej dojrzałej mlodziezy ... ?!
Anonim.
Anonim. 12.10.2018, 23:23
Wiadoma rzecz ze koledzy bronic go beda no bo przeciez jest cool :D
Mlidy chlopak ma nasrane w glowie ,ale miejmy nadzoeje ze to bedzoe jego dobra nauczka na przyszlosc . Chec popisanie soe przed kolezankami jako to on nie jest *** kierowca go zgubila :) zdarza sie moglo sie zdarzyc po trzezwemu tak samo wyatarczy ze sie popisywal. A jaka mlodziez w tych czasach nie pije i nie cpa ? Chyba nieliczni.
Zecze chlopakowi malego wyroku ,oby nie mial go wcale , mlody chlopak zycie przed nim a jedna gluputa i biczujecie go .
Nje on jeden bez prawka i za kolkiem .
Powodzenia ,oby wzzyatko dobrze sie skonczylo.
Confideńci
Confideńci 12.10.2018, 21:38
Widze że taka nienawiść do 'k' opisujecie go jak najgorszego człowieka dlaczego nie powiecie mu prosto w oczy wiem że 48% to ludzie którzy plotkują a ich życie jest nude(zjeb***)taki temat nie przejdzie im obojentnie musieli coś dodać od siebie .Kurde ja tego nie pojmuję człowiek by zginą prawie przez swoją gupote ale żeby jeszcze mu życzyć źle (tacy ludzie to dno społeczne ) Pomyślcie co piszecie !
Pozdrawiam wszystkich kłamców
Pozdrawiam wszystkich kłamców 12.10.2018, 06:52
Niektórzy ludzie nie mają co robić piszą głupoty o chłopaku zeby tylko zrobić pod górkę a nie lepiej wam usiąść i poczytać w gazecie........
Ktoś
Ktoś 12.10.2018, 13:36
To nie sa głupoty tylko prawda . A wy nie róbcie z niego ANIOŁKA . Dużo osób go zna i nie mają o nim dobrego zdania.
JA
JA 11.10.2018, 23:48
Te kłótnie w komentarzach, do wręcz dobijające, i tak samo ludzie którzy bronią tego gościa, czy tak samo te kto napisał że życzy by dostał jak naj mniejszy wyrok, i pisanie o tym że ćpał i takie różne , prawda jest prosta jest dzieciakiem 17 letnim który spowodował wypadek przy którym ucierpieli inne osoby , to że jeździł bez prawka wszyscy wiedzieli , i tak samo że często jeździł pod wpływem alkoholu i szalał z młodszymi kolegami po okolicznych wioskach , to że miał wypadek wiadomo jest jego wina. A to że jeszcze jeździł po wpływem to ogólnie głupota, ale dziwię się tym ludziom którzy wsiedli do jego auta ,a wcześniej dobrze ale to dobrze wiedzieli jaki ten cały "k" jest i że jeździ pod wpływem, jak dla mnie powinien dostać taki wyrok na jaki zasłużył za spowodowanie wypadku w którym ucierpieli no mówiąc prosto nie winne osoby, ale szkoda że nie pomyśleli o zagrożeniu i jednak wsiedli do tego auta , a do samego pana "k" może jeździł bez prawka pił czy jak inni piszą ćpał co nam do tego prawda jest prosta wypadek , zrobił tylko i wyłącznie przez własną głupotę na wet jak by nie był pod wpływem przędzej czy później i tak i tak by w coś walną, jak mówię szkoda tylko innych osób którzy byli w aucie.
...
... 11.10.2018, 22:39
Wydaje mi się, że w Polsce nie ma takiego prawa, aby jeździć samochodem bez uprawnień. Szczególnie po wypiciu alkoholu. Trochę oleju w głowie. Poza tym wydaje mi się, że prędkość z jaką jeździł jest dopuszczalna na autostradzie, a nie na wioskach. Za błędy trzeba płacić. Teraz to już na pewno może pożegnać się z samochodami.
.
. 11.10.2018, 22:42
I z wolnością hahah
Rychu
Rychu 11.10.2018, 22:29
Wszystko skończyło się dobrze. Te komentarze typu ze jeździł pijany albo naćpany są zbędne tylko tracicie sobie czas na pisanie takich bzdur...
Pani
Pani 11.10.2018, 22:14
Każdy teraz udaje bohatera, każdy widział ze się „ chwali, jeździ bez prawka, pod wpływem alkoholu” ale nikt nic z tym nie zrobił. Teraz potrafią wypisywać o moralności. Ludzie zamknięcie pizdy bo jak jesteście potrzebni to nie ma nikogo, teraz potraficie tylko skomentować sytuacje bo przez internet łatwiej. Znam tego chłopaka i szczerze życzę mu aby dostał jak najmniejszy wyrok.
Pan Andrzej
Pan Andrzej 12.10.2018, 23:05
A gdzie rodzice który normalny rodzic pozwoli guwniazowi na zakup auta a co dopiero nim jeździć jestem z okolic tych guwniazy i racja tylko patrzą gdzie wychlać i wtedy bohaterów zgrywaja że samochodem jeździ co to za problem
:)
:) 11.10.2018, 22:32
A co mieliśmy zrobić? Zgłosić go? Czy próbować dotrzeć do tej jego pustej głowy? Ten chłopak słynie z debilizmu i prędzej czy później musiał tak skonczyc.
.
. 11.10.2018, 23:27
Chyba Ty słyniesz z debilizmu, bo na pewno nie on.
Aha
Aha 11.10.2018, 22:36
Hola hola każdy był kiedyś młody i szalony to nie powód na uznanie go Debilem
Pozdrawiam
Pozdrawiam 11.10.2018, 22:44
Ja za młodu nie jeździłem po pijaku bez uprawnień i nie rozbijalem się na drzewach :)
Bednarski Heniu
Bednarski Heniu 11.10.2018, 19:07
Pijane gównozjady zrobiły sobie tor wyścigowy w Gołebiweku i okolicy,tą zgnitom Corsą gupieli już ładnych pare dni a policja jest w czarnej *** albo w Pszczółkach na stacji!!!
Pan Andrzej
Pan Andrzej 12.10.2018, 23:10
Racja prawdę Pan pisze i tam jest kilku takich co tak robią to że się rozwijają to ok jestem za ale nie daj Boże jak w kogoś walną i zabiją lub kaleką zrobią co wtedy powiedzą Ci co tak ich bronią
.
. 11.10.2018, 23:30
Trzeba było wcześniej interweniować a nie jak stał sie wypadek to teraz wyzywać na forum, to wy sję jak idioci w tym momencie zac***ujecie. On za to wine ponosi nie wy to po co się tu wogóle unosicie.
Ha
Ha 11.10.2018, 23:37
Widocznie wcześniejsze "interwencje" znajomych nie skutkowały. Myślę, że wszyscy mają rozum i powinno się z niego korzystać. Każdy ma prawo do wypowiedzi, więc proszę się nie spinać jak guma w gaciach. Wolność słowa :)
Ktoś
Ktoś 11.10.2018, 17:59
Ten 17 latek jest z Nowego Gołębiewka i już dawno jeździ bez uprawnień .
Guciński
Guciński 11.10.2018, 16:52
W tej okolicy z której jest sprawca jest więcej taki asów pijackich wycieczek omijających tzw, dobre prawo,ale czas jest najlepszym weryfikatorem idiotów których karma dopadnie!!!


Skończyło się
Skończyło się 11.10.2018, 15:34
Ta grupa budziła od dawna kontrowersje wszystkich mieszkańców pobliskich wsi, nawet ledwo od nich starsze osoby próbowały zrobić z tym porządek sami ale kończyło się zawsze tylko na ostrzeżeniach, gdyż każdy bał się wchodzić w konflikt z prawem, widać sprawiedliwości stało się zadość, oraz skończyła się jazda pod wpływem alkoholu i często po narkotykach.
RP
RP 11.10.2018, 22:38
Jakich narkotykach ludzie jak nie wiecie to nie wymyślajcie bzdur
PR
PR 11.10.2018, 22:54
Bardzo dobrze wiemy i nie wymyślamy
.
. 11.10.2018, 23:32
Po żadnych narkotykach głupoty
XD
XD 11.10.2018, 13:12
Ten 17 latek od dawna się chwali tym że wraz ze swoim młodszym kolega jeżdżą bez prawka i po pijaku. Gratuluję inteligencji.

Pozostałe