Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Policjantka ze strażniczką pojechały na miejsce awantury domowej. Zatrzymały agresywnego 50-latka

  • 8.10.2018, 14:53
  • KPP w Tczewie
Policjantka ze strażniczką pojechały na miejsce awantury domowej. Zatrzymały agresywnego 50-latka
Podziel się:
Oceń:
Policjantka ze strażniczką miejską zatrzymały 50-latka, który uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania. Pijany mężczyzna podczas kłótni z żoną uszkodził drzwi, w które uderzał pięściami. Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnej celi. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (6.10.) przed godz. 16 dyżurny tczewskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej, do której miało dojść w jednym z mieszkań na terenie miasta. Natychmiast w to miejsce wysłano patrol mieszany – policjantkę ze strażniczką miejską, które ustaliły, że 50-letni mieszkaniec Tczewa podczas kłótni z żoną, zaczął uderzać pięściami w drzwi wejściowe od mieszkania. Podczas tej awantury doszło do uszkodzenia drzwi.

Funkcjonariuszki zatrzymały agresywnego mężczyznę. Z przyjętego od właściciela mieszkania zawiadomienia o przestępstwie wynika, że powstały straty na kwotę 600 zł. Mundurowe sprawdzając stan trzeźwości mężczyzny ustaliły, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Wczoraj śledczy, po jego wytrzeźwieniu, przedstawili zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

KPP w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.

Pozostałe